Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2011

tunch

Öne çıkan mesajlar

Two years after the launch of the 3D Match Engine, players will see a number of improvements implemented for this year’s release. With over 100 new animations added, as well as more player emotions, new player models, new stadiums, pitch textures, improved lighting, floodlit night matches, more goal celebrations and lots of other extras which improve what was already the best match simulation on the market.

abi bu nedir gidip 27 GB ekran kartımı alıacz. 1 gb ekran kartında bile arada sacmalıyodu ayrıca kim istedi bunlardan 3D mac muabbetını ben ilk cıktıgı gunden beri 2D classic kullanıyorum adamın nası gol attıgını bile anlıyorum. ekran olaylarında büyük ihtimal sıkıntı cekicez gidip kendinize birer adet DDR9 35GB bilmemne ekran kartı alın kenara atın.
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

trainingi düzgün yapmak
arada da rest vericeksin

bug falan yok oyunda patchlerin tamam ise

Trainingim düzgün, restlerimi ihmal etmem, takım doktorum şahaneler şahanesi ama yine de takım revire dönüyo. Galatasaray oyununda gerçi :D ama oyun sakatlık konusunda pek mantıklı değil yani o bir gerçek malesef :( bu oyunları bu kadar geç çıkartanların kafasına odun indirmek istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

abi o kadar küfür ederim , bende de sakatlık sorun olmaz (bug olmadığı sürece) en azından mantıksızlık şeklinde..

ayrıca , gerçekte de bu kadar sakatlık sorunu yaşayan bir takımı alıp "oyunun sakatlık kısmı bozuk" demek mantıksız .. hani gerçekçiydi oyun? :)

ayrıca doktorların sakatlığı engelleme gibi bir lüksü yok. oyunda doktorun tek etkisi , sakatlık süresinin ne kadar süreceğini ne kadar kesin olarak vereceğine dair. 3 aylık hastayı 1 ayda iyileştirmiyolar yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Sonunda set piece olayına el atmışlar ve cm2010'daki kadar kapsamlı olmasa da bi set piece creator geliyor sanırım. Geçen senenin tactics creator'ı gibi olacak denmiş. Hayırlısı.. 5 senede anca akıllandı zibidiler

yeni yayınlanan screenlerde de görebilirsiniz yaratma ekranını. Umarım adam gibi bir şey olur da özgün set piece taktiklerimizle şov yapabiliriz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...