Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2011

tunch

Öne çıkan mesajlar

boone said:

multi olmayınca nasıl sarmıyor abi sen gidip man city alırsan real madrid alırsan tabi sarmaz sen hiç 2ligden takım alıp küme atlattınmı ? sen hiç kovuldunmu ? sen hiç 1sezon boyunca mecburiyetten beleş adamlardan transfer yaptınmı hı ?!

yav yaptım da, her sene aynı şeyi yapmaktan da bıktım, 98 den beri falan her türlü menajerliği oynadım. (lma manager vardı hatta o daha güzeldi) tekrar şimdi 2. , 3. ligden takımı alıp başlamak nasıl sıkıyor. bari açmışken transfer bütçesi en yüklü olanını alayım rahat, rahat şov yapayım dedim

al, geçen sene oynadığım sezonlarımdan birinin ssini buldum

edit : uykum yok, istesem de uyuyamıyorum. fm ye başlıcam bu saatte, nasıl bir anormalim artık
Sosyal ağlarda paylaş

pendiksporla her yıl bir lig atlaya atlaya süper lige çıktım
cidden cok zorlanmadım,maaşını ödemediğim kiralıklar,2-3 tanede genç yetenek transferiyle geldim buralara
ama şimdi dananın kuyrugu koptu

artık süper lige çıktıgım için heralde,kimse öyle eskisi gibi kolay adam yollamıyor bana kiralık,ayı gibi para istiyorlar.

iyi transferler yapmam lazım zaten 19 yaşındaki bebelerle çok başarılı olacagımı sanmıyorum,ama kimse takıma gelmek istemiyor

hadi gelmek istese toplam bütçem 2 milyon euro fln,pek maaş ödeyebilecek durumum yok.

gideceği takımı önemsemeyen,masrafsız,süper lig kalitesinde adamlar lazım yani.ama 1-2 değil,en az 10 tane lazım böyle.

oturup 1-2 saat öyle adam aramam lazım,son 1 haftadır oturuyorum pc nin başına,iki ıkınıyorum sıkılıyorum,30-40 dakka bakınıp scout yolluyorum,ı-ıh beceremiyorum,vaz geçip sonra bakarım diyip kapıyorum oyunu.

çok daraldım valla ne yapcam bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

FUUUUUUUUUUU

ulan nottingham forest ile ligin son 10 haftasına girmişiz 3 takım deli gibi kapışıyoruz ilk 2'ye girmeye, FA Cup'da çeyrek finalde Westham United gelmiş. yarı final kapıda.
başkan takımın en kalite oyuncusu Bressan'ı 5 milyon euroyu görünce zenite sattı bu teklif reddedilemez sen karışma höt diyip. lanet olsun lan.
resmen bütün şevkim kaçtı. :/
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

FUUUUUUUUUUU

ulan nottingham forest ile ligin son 10 haftasına girmişiz 3 takım deli gibi kapışıyoruz ilk 2'ye girmeye, FA Cup'da çeyrek finalde Westham United gelmiş. yarı final kapıda.
başkan takımın en kalite oyuncusu Bressan'ı 5 milyon euroyu görünce zenite sattı bu teklif reddedilemez sen karışma höt diyip. lanet olsun lan.

Ben geçen oyunda BJK ile oynarken 3. sezonumda Kompany'i almıştım. Çok deli oynuyordu ve bariz bir şekilde takımın defansını yapıyordu tek başına,

ŞL'de Inter'i falan yenip iyi gidiyordum, birincilik garantiydi. Sonra devre arası oldu falan tak diye 36M Euro'ya satıldı Kompany, 7.5M'e almıştım ben,

Kızdım falan, ultimatom verdim. Geçen sene UEFA'yı falan almıştım, lig hep bendeydi. Adamlar direk şutladılar :(

Liverpool kucak açtı sonra, hemen gittim asfdds
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha villereal oyunumda eden hazard için 16m teklif yaptım ancak karsıdan ilginç istek geldi! 65m istiyorlardı + cazorlayı benden ulan ben o paraya 10tane genç yıldız alırım sizin hazard kalmadık!!11
ondan sonracıma babacarla görüstüm 11m teklif yaptım kazmaya istemesinlermi 16m! neyse dedim 33m bütçe var para bol teklifi yaptım ama odane inter babacarı kiralıyor..!
rage quit
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Masquerade said:

FUUUUUUUUUUU

Ben geçen oyunda BJK ile oynarken 3. sezonumda Kompany'i almıştım. Çok deli oynuyordu ve bariz bir şekilde takımın defansını yapıyordu tek başına,

ŞL'de Inter'i falan yenip iyi gidiyordum, birincilik garantiydi. Sonra devre arası oldu falan tak diye 36M Euro'ya satıldı Kompany, 7.5M'e almıştım ben,

Kızdım falan, ultimatom verdim. Geçen sene UEFA'yı falan almıştım, lig hep bendeydi. Adamlar direk şutladılar :(

Liverpool kucak açtı sonra, hemen gittim asfdds

mantıklı oyunmuş asdfa

böyle şeyler olacak abi, menecerlik oyununu zevkli kılan şeyler bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

vaclev kadlec

agility 20
acc. 17
pace 17
off.ball 17
flair 16
finish 16
first to 16
techn. 16

4.yılım oyunda gs'ye ilk başlarken aldım bütün özellikler +3 civarında artış gösterdi.Ayrıca training ile AML olabiliyor kendileri.

Aynı tip özellikler olan Babacar var.Türkiye ligindeki yabancı sınırlaması yüzünden 20m Euro Chelsea'ye sattım.

Özellikleri iyi ama çok iyi olmasada Kevin Gameiro var.Ne hikmetse inanılmaz derecede gol atıyor.GS de 2 sezonda yaklasık 70-80 gol attı.Sonra gitmek istedi Juventus'a sattım.Kadlec'te kıvama gelmişti çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...