Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2011

tunch

Öne çıkan mesajlar

Bende galatasarayı aldım boyle maaşları sorun olması falan bir yana ilk sene sampıyon yapıp uefada yarı fınalde elenmek bıle sanki kötü oynuyomusum gıbı hıssettırdı . Benım ıstegım boyle başına geçer geçmez adam akıllı takviye yapmadan dırek sampıyon olucak takım degılde benım ıkı uc genc gerekırse regen gerekırse olan çat diye marco verattiyi alamıyan takım lazım ama hıc bırı eskisi gibi degil demin izlandayı okudum seytan dıyo izlanda da mı baslasam. Oyuncu maaşı derdi yok 200k degeri olan adama 20 mılyon dolar vermeden gelmeme durumu yok aslında mantıklı oralar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

better mı diyo to be better mı diyo, şu anda mı daha iyi ileride mi daha iyi olacak yani :)

Şimdiden boriellodan iyiyse zaten çok uzun süre elinde tutamazsın :P

şimdide 4.5 yıldız, gelecek içinde 4.5 yıldız.

adam 250 dolar alıyordu aylık. şimdi 225k alıyor.

ben sözleşmeleri pek sallamadım, yani kontrol etmedim imzalarken o yüzden battı klüp :)
Sosyal ağlarda paylaş

3 ay sakatken benle sözleşme yenilemeyen ve klüpten ayrılan boriello catania'ya trasnfer olmuş.
975 bin'e indi aylık, daha aşağıya inmedi ama catania ile 175bin lik sözleşme imzalamış. Şaka mı bu?

Bir maçtan önce şu oyuncuya dikkat et diye mailler geliyor ya, orada borriello şuna dikkat et deyince farkettim. roflcopter ama

en azından ramires'i aldım.

Bu arada bug filan dediniz 48 ay vade ile oyuncu almaya ama 4. sezon sonunda klüp battı. bildiğin battı. aylık 2m bankaya borç ödüyoruz ve 2038'e kadar devam edecek bu. Resmen klübü batırdım :) Çok da almadım öyle oyuncu yani. 2-3 kişi filan aldım. Klüp artık bana ne transfer parası verebiliyor, ne maaş :)

Bu zorluklarda başarı elde etmek amacımız :p
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

3 ay sakatken benle sözleşme yenilemeyen ve klüpten ayrılan boriello catania'ya trasnfer olmuş.
975 bin'e indi aylık, daha aşağıya inmedi ama catania ile 175bin lik sözleşme imzalamış. Şaka mı bu?

Bir maçtan önce şu oyuncuya dikkat et diye mailler geliyor ya, orada borriello şuna dikkat et deyince farkettim. roflcopter ama

en azından ramires'i aldım.

Bu arada bug filan dediniz 48 ay vade ile oyuncu almaya ama 4. sezon sonunda klüp battı. bildiğin battı. aylık 2m bankaya borç ödüyoruz ve 2038'e kadar devam edecek bu. Resmen klübü batırdım :) Çok da almadım öyle oyuncu yani. 2-3 kişi filan aldım. Klüp artık bana ne transfer parası verebiliyor, ne maaş :)

Bu zorluklarda başarı elde etmek amacımız :p

sözleşme sisteminde bir sorun var hakikaten sürekli yaşıyorum onu. Beşiktaş ile oynuyorum 48 ay olayı bug değil eskiden taksitle oyuncu almak çok zordu onu düzeltmişler sanırım. Beşiktaş'a bayağı bir transfer yaptım taksit ile ve güzel sonuçlar elde edince sezon sonunda gelirler de düze çıktı ve başkan'ın borçları kapattığına dair bir mesaj geldi.

Ayrıca kulüp batarsa eğer bir süre sonra yönetimin değişmesi lazım yeni yönetimde nakit para ile geliyordu. En azından bu oyundan önce öyle oluyordu hiç borç batağına batmadım daha bu oyunda : )
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu aslında bir fırsat olarak değerlendirebilirsin alt yapıdan gelen oyuncularını deneme şansın olur hatta başarıyı yakalayıp oyuncu satarak mali durumu düzeltebilirsin bu da dünya çapında tanınmanı sağlar teklif yağar .

Beşiktaş ile 3. sezonuma geldim yabancı sayısı 8 e düştü. bu durumu beklemiyordum açıkçası elimde yabancı oyuncular patladı
Sosyal ağlarda paylaş

yeni oyun açtım ben, istanbulspor 3. lige düştüğü için artık yönetilebilir takımlar arasında yok :(

Karşıyaka'yı aldım, kaç senedir playofflardan falan dönüyo adamlar, yazık diye. Lige yeni başladım, fena gitmiyorum. Transfer falan da yapmadım hiç, kadro yeterli gözüküyo. Samsunspor deli transfer yaptı ama, onlar bayağı zorlayacak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

üst lige çıktım bende bu arada, son 2 haftaya birincinin 1 puan gerisinde 2. olarak girdiğim 2. lig A kategorisinde son 2 haftada aldığım üst üste 2 mağlubiyet yüzünden 5. oldum. Playoffları kazanarak üst lige çıktım :)

Rakipler güçlü, kadrom dar ama yapacaz birşeyler bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde takımdaki son sezonum gibi görünüyor.

sezona süper kupa'da 4-1 lik gs galibiyeti ile başladık.
üstüne içerde bursayı 5-0, dışarda trabzonu 5-0 ile geçtik.

ama takımda maaş bütçesi yok. 500 bin dolar içerdeyim. haliyle sözleşmeleri yenileyemiyorum ve sivok, sobis, defour, gökhan inler, ceyhun dahil bir ton oyuncumun sözleşmesi bitiyor. onların yerine adam bulup başarılı olmam cidden mucize gibi bir şey. O yüzden sezon sonu istifamı basıp gidebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

ama takımda maaş bütçesi yok. 500 bin dolar içerdeyim. haliyle sözleşmeleri yenileyemiyorum ve sivok, sobis, defour, gökhan inler, ceyhun dahil bir ton oyuncumun sözleşmesi bitiyor. onların yerine adam bulup başarılı olmam cidden mucize gibi bir şey. O yüzden sezon sonu istifamı basıp gidebilirim.

bu dediğin adamlardan birini 5-6 milyona satıp onu wage budgeta aktarabilirsin kardeşim.kesin çözüm olur
Sosyal ağlarda paylaş

abaaav topike bi giriyim dedim wonderkid isimler underpriced adamlar havada uçuşuyor. abicim spoiler yapın şunları lütfen ya da başka bi formül bulun. hayır zevk alıyor musunuz gerçekten her oyuna girdiğinde searche basıp hamdi regenoglu yazmayı? te allam.
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

BiTcH_oFBaT said:

bu dediğin adamlardan birini 5-6 milyona satıp onu wage budgeta aktarabilirsin kardeşim.kesin çözüm olur

%5 gelio transferlerden. hiç bir anlamı olmaz satmanın.
Sosyal ağlarda paylaş

Sezon sonu şampiyon olunca yeniden, gelen paralar sayesinde sözleşmeleri yenileyebildim. Ama fazio'yu barcelona'ya kaptırdım. Tüm sezon kadro dışı olan sivok'un 32 yaşında 1.1 milyon aylık istemesi sonrasında onunla da yollarımızı ayırdık. Burdisso'yu aldım hemen. Sezer Özmen ile ikisine güveneceğim artık.

Diego'yu da antremanlara çağırdım ve sözleşme önerdim. 31 yaşında. Valvidia ile değişmeli oynarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

aaaa lan tam 2 sene duble yol yaptım, kasa doldu ilk kez adam gibi transfer bütçesi verdiler amaa yabancı kontenjanı sekize indi...

saçmalığa bak niye böyle oldu ki? ne güzel 2 tane gencecik yetenek kapamıştım ucuza, 20-30 kağıda satıcaktım ertesi sezon. üstüne şl kasmak için 2 topçu alayım dedim alamazsın dedi.

oyunda çok fazla hata var türkiye ligini pek önemsememişler herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

yoo gayet önemsemişler.

kontenjan geri 8'e inecek zaten. beşiktaşa torpil olsun diye geçici olarak 10'a çıktı. federasyon da geri düşüreceklerini açıklamıştı.

Dikkat edersen de beşiktaş dışında hiçbir takım 8in üzerinde yabancı kullanmıyor, çünkü düşeceğini ve yabancıların elde patlayabileceğini biliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

GS'de ne ara 9 yabancı oldu yaw? misimovici zaten son dakikada aldı gs, sonrasında da elanoyu yolladı hemen. zaten 8e inme konusunda problemi falan yoktu hiç?

Fenerde 9 vardı o da Güiza'ydı zaten adamı yollayamayıp kontenjandan faydalandılar, ama yasa tamamen beşiktaşa torpil olarak çıktı, "kulüplerimizin yollayamadığı oyuncular var bundan dolayı çıkarttık" denildi. E yollayamama konusunda dertli tek takım da beşiktaş zaten. geçici olacağı da belirtildi.
Sosyal ağlarda paylaş

2 sezon sonra zart diye düştü yabancı sayısı 8 e hangisini keseceğimi bilemedim lan. pyatov, steven taylor, annan, cana, aissati, rakitic, pavel kevra, mahatma otoo, diarrassouba, zayatte vardı. 3 tane de genç var yabancı onları zaten almıyorum. diarrasoubayla otoo yu kestim ben de. çok kötü oldu ya. neyse ki eren derdiyoku aldım da akıyorum yine. oyun yine çok kek olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...