Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2011

tunch

Öne çıkan mesajlar

Lasombra said:

Yau abiler bu match preparation ekranında taktiğinizin böle özellikleri gibi bişeyini gösteriyo awkward,competent falan diye bu taktiğin iyiliğimi anlamadım ben öleyse nerdeyse alayı awkward bende

takımın alışkanlık seviyesini gösteriyor. uzun süre aynı taktiği çalıştırırsan bi müddet sonra gelişiyor taktiğe olan uyumları "garipsemliyolar" yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Misimovic neymiş öyle yaa... tamam adam yavaş falan ama ligde 2 maçta 4 gol 1 asist, uefada 2 maçta 2 gol 1 asist yaptı :)

Oyunla ilgili fikirlerimi biraz daha oynadıktan sonra yazacam, ama genel oalrak iyi gibi.

Ama kusra bakma AZMO, hala Baros'a 14 Guiza'ya 16 finishing veren üstüne de her maç korner atışı öncesi 2 saat topun adamın köşeye gitmesini izleyerek baydığımız oyun epic faildir :)
Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:

YA YETER LAN sözlükte falan yok şöyle sattım böyle sattım oyuncuları falan yazıyo deliricem lan
kaç senedir beşiktaş alıyom bi tane adama ilgi alaka yok millet satıp fazio'lar falan almış lan

ne zaman yüzüm gülecek lan bu oyunda
ilk sene uefaymış ikinci sene şl falan YOKA RTK AY

bundan önceki oyunlarda DC lerin krallarındadı fazio ve 850k ya bağladım adamı direk. satılıktı abi çok kolay aldım, dumur oldum. eskiden 50m filan verirdim ahashdad

sivok ile iyi ikili oldular.

o değilde ik resmi maçımı 9-0 kazandım ve bir de penaltı kaçırdım. w00t? ama rakip kolaydı :p

alex'in çılgın özellikleri var. onun o özellikleri 20 ise messininkiler kaç olmalı?
Sosyal ağlarda paylaş

abi su oyunu 10 senedir oynuyorum her seferind een azından 4 saatimi taktige ayırırırm her yenilige bakar ole baslarım oyuna ama burda harbi bi degisik olay war ya acaip sanssızım adamlar habire salak sacma penaltı yapıyolar :S en komik yanı tek adam da deil habire baska biri yapıyor
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Adamlarda sıkıntı vardır, dediim gibi bende de çok az oldu penaltı. Olursa Sabri-Serkan-Servet üçlüsünden biri yapıyordu, e onlarınki de zekasızlık falan işte ne yaparsın :D

sanırım aradıgım cevabı buldum ben hep ingiltere liginde fln oynardım leedsle fln basladım mesela gecen sezon yada 2. ligden fln ilk defa heveslenip bjk actım erhan guven ekrem dag fink zapo cıldırttı beni resmen bu versiyonda :( taktigi degistiriyim bare daha ofansif yapıım daha az atak daha az pozisyon :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...