Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlock,Shadow Priest

micha

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
bir noktadan sonra skill > class

Yeni 80 olmus bglerde belli baslı classlardan dayak yiyince yok warlock cok abartı rogue cok abartı vs gibi konusan kisilere ithafen :
pvp de
cdleri ne zaman kullanacagını bilmek ve sadece kendi classını değil tüm classların mekaniginden haberdar olman cok önemli.Warrior var warrior var ; sp var sp var.2v2 bracketta rogue,warlock oynuyorum en kolay yendiğimiz setup warrior,druid.Warriorı kesiyoruz.Ama bazen öyle warriorlar geliyorki benim ne zaman ne yapıcagımı biliyor ölmüyor.Fearını interveneini swlını falan en iyi zamanlamada kullanıyor.Misal duelde shadow priestleri kesiyorum rahatlıkla.bi süre önce isle of conq acihvlerini yapıodum.Duratorda sıra beklerken bi sp ye duel attım adam full geardı.Adam priestin o..su olmus artık sanki ne atıcagımı önceden tahmin ediyomus gibi duelde 3-4 kere ard arda yenmisti beni.Adamı indiremiodum bi türlü.Sonra bizi gören aynı gearlı baska bi sp geldi duelde yendim gitti.Biri 2k da oynuodu digeri 2.5k da buda 500 ratingin farkı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Skillin ve yeterliliğin gereklilğine inanıyorum bi müddet sonra gearlar yanı olsa bile skill yener. nerede ne atıcan hangi cdyi nerede kime karşı neyi kullanıcan falan bunlar mühim.

Rogue oynamakda amele işi degil gayet skill isteyen bir class, ama muti çok sıkıcı subtlty ile shadowstep atmak ise zevkli.

Warlock kasıyorum can sıkıntısından, rogue'dan baydığım için. gayet güçlüydü 70 oluncaya kadar hep affli spec oynadım halada affliyim, ama 70den sonra biraz zayıfladı şu anda. Destro daha iyi gidiyor tabi 70+ olduktan sonra.
Affli specin tek imba yanı dungeonlarda Seed of corruptionlarla attıgı aoe'ler. deli gibi yakıyor, çok çok güçlü.

Lock bende oynanış, pvp, lvling, pve falan hepsinde zevkli. umarım Cata gelincede böyle devam ederde main'imi lock yaparım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sayın moderatörler, no offense, yanlış anlamayın ama,

Fin'e Amonn'a veya başkasına ceza verilmesinden önce, ilk başta şu resmi editleyen bir moderatör olsa şurda kimse birbirine sataşmazdı, hiçbir olay olmazdı.

Anladığım kadarıyla önce izin verip sonra banhammer'ı çıkarmak daha bir hoşunuza gidiyor :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...