Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vatan Bilgisayar'dan wow almanızı önermiyorum

Uzunkulak

Öne çıkan mesajlar

Ciprian said:

toggie said:

BonePART said:
fiyatlarida cok uygun

ney?

vatan bilgisayar fiyatları çok uygun?

edit: toggie'ye söylemiş gibi oldu, demek istediğim vatan bilgisayarın fiyatları başka şehirlerde uygun mu bilmiyorum ama ankaradaki showroomlarında kesinlikle değil :p

evet ozellikle kampanya donemleri cok uygun
250 liralik urun icin kadikoyede gidip 10 liraya arabayi parkedip 10 liralik benzin yakip bide is saati gidip is zamanindan yemektense evden ise donerken beles otoparkli vatana urayip aliyorum
orenciye pahali gelebilir bilemicem ama teknosa bimx gibi evlat acisi yerlere gore gayet uygun ozellikle hardware fiyatlari
hatta cogu diger yerle (exe exa felan) kafa kafaya fiyatlarda kampanya yoksa
Sosyal ağlarda paylaş

Lind3r0th said:

Bir vatan çalışanı olarak öle birşey olma ihtimali yok bir kere o kutular poşete sarılı ve seal var üstünde aralın hadi abi açım keyi alım olayı olamaz alırken anlarsın açıldığını orda kocaman ARAL seal var ha bu neden olmuş olabilir 2 ihtimal var 1 aralda poşetlenırken ordaki bir çalışan hacı şu keyi ben alım kendim kullanırım der 2. ihtimal 1 key 2 kutuya etiketlenir. Olabilir yani böle şeyler yoksa bende şuan 15 tane sc2 key olurdu o kadar basit olsa ^^ama gel görki sc2 sattığımız halde sc2 keyim yok :(

Wotlk paketinde aral seal yanda kutu üstten açılıyor o yüzden çok rahat bir şekilde çalar adam
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi olan vatanla falan alakalı değil.
bu tamamen üretim şansı ddiğimiz bir durum:

ör: IBM laptop fabrikasıdna 15000 tane üretilir. bunun 2000 tanesini vatan alır, 1000 tanesini gold alır vs.

vatandaki 2000den 2 tanesi, golddaki 1000den 1 tanesi fabrikasyon hatalıdır. bu gözle görülür bişey olması gerekmiyor. içinde bir uyumsuzluk, bir devrenin kalitesiz veya yekten hatalı imali vs.

sen gittin vatandan aldın. sana da o 2 hatalıdan 1i denk geldi. aldıın günden beri 5 defa servis gördü alet.

senin düşündüğün şey vatan kötü vatan kaka. halbusu bu o aletin fabrika üretimiyle alakalı bi sorun.

mesela bizim intnernet abonelerinin teknik sorun yaşayanlarının %35i modemi bozuk olan kişiler ama buna inanmıyolar ya da anlamıyor. halbuki onların sabhip oldukları modemler de üretimde sıkıntılı olanlar.

bende mesela airties 206 modem var. en az 10 kişiylşe konuştum, bunun 8i airties 206 rezil ötesi bi modem diyor. ulan ben 7.5 aydır modemi kapamadım bile. çıt çıakrmadan hayvan gibi çalışıyor maaşallah. şimdi bunun için ttneti suçlamam saçma olmazmı.

sennki de o hesap olmuş. fabrikasında sorunlu olarak üretilmiş mal. okadar. bu kesinlikle sadece şanssızlık.
Sosyal ağlarda paylaş

valla vatan bana ürün iadesinde sorun çıkarmadı. ekran kartı almıştım. evde 3 bilgisayarda denedim kuramadım, götürdüm anlattım, "deneyelim" dediler, denediler kuramadılar. iade faturası lazım dediler, kesip getirdim geri aldılar, bedelini hesabıma geçirdiler. "kullanıcı hatası" çamura yatmasıyla karşılaşmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum fakat ben ve birçok tanıdığım vatan bilgisayardan yıllardır onlarca ürün aldık ve aldığımız donanımlarda bir problem çıktığı zaman sorun yaşamadan problemlerimiz giderildi.

Haliyle 1000'den fazla tedarikçi ile çalışan firmalarda bu tarz problemler yaşanabilir. Burdaki problem satıcıdan cok bunun tedariğini yapan firmadadır benim kanaatimce.

Oyun keylerini 8 yildir offgamers.com 'dan alıyorum ben hiç bir problem yaşamadım henüz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...