Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kafepi suadiye lounge

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

moncici said:

kafepi'nin niye bu kadar tuttuğunu-sevildiğini özet geçecek olan var mı?

sürekli rock çalan + bir sürü shotı olan + ucuz olan + muhabbet edilesi yer

idi

artık gecenin belli saatlerinde türkçeye bile kayan + nişantaşı etiler piyasasının da akmaya başladığı + özellikle asmalıdaki loungeu ucuz olmayan + gürültüden kalabalıktan ve fazla müzikten muhabbet edilemeyen yer

oldu

bence güzel bir özet geçtim.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Suadiye de caddenin en elit bölümü yani, belki çiftehavuzlar'la kapışırlar ama suadiye'de mekan çok, şık da mekanlar. Müşterilerinin apaçi falan olacağını sanmam. Şaşkında yada caddebostanda açılsaydı olabilirdi...

Ne alakası var abi şaşkına, caddebostana gelecek adam suadiyeye gelemiyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Gilean said:

moncici said:

kafepi'nin niye bu kadar tuttuğunu-sevildiğini özet geçecek olan var mı?

sürekli rock çalan + bir sürü shotı olan + ucuz olan + muhabbet edilesi yer

idi

artık gecenin belli saatlerinde türkçeye bile kayan + nişantaşı etiler piyasasının da akmaya başladığı + özellikle asmalıdaki loungeu ucuz olmayan + gürültüden kalabalıktan ve fazla müzikten muhabbet edilemeyen yer

oldu

bence güzel bir özet geçtim.

evet güzel özet oldu, böyle işte.
asmalıdaki pi'nin pi formatıyla alakası yok zaten tuvaletinde plazma falan var acayip ciks.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

nileppezdel said:

Suadiye de caddenin en elit bölümü yani, belki çiftehavuzlar'la kapışırlar ama suadiye'de mekan çok, şık da mekanlar. Müşterilerinin apaçi falan olacağını sanmam. Şaşkında yada caddebostanda açılsaydı olabilirdi...

Ne alakası var abi şaşkına, caddebostana gelecek adam suadiyeye gelemiyor mu?

Ya tercih etmezler diye düşünüyorum. Sonuçta ceddebostanda düzenli takıldıkları tiki mekanlar varken kalkıp da suadiyeye gelip orada cadde üzerinde bile olmayan bir mekana gitmeye kasmazlar. Öyle umuyorum Kaan üzmesene beni :( gelmesinler işte...
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Gelecekler abi tabii ki neyine hevesleniyorsun ki haha.

Ulan benzin 2 adım altına aynı dükkanı açınca adamlar sırf yeni mekan diye akın ediyorlar, pi'yi mi kaçıracaklar. Onları bırak işte cadde veletleri de akın edecekler oraya. Belki barlar sokağı biraz boşalır.

Bizim oradaki Benzin hiç dolu glemiyor bana, en azından caddebsotandaki gibi. İçeride de liseli veletlerden çok 25-30 yaşlarında insanlar oluyor. pi açılacaksa orası da öyle olsun istiyorum işte :D
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Bir de bence tuvalet dekorasyonu mekanı ciks yapmaz yani.

Yani illa klozetine bok sıçramış Z sınıfı kadıköy barlarına sevgi duyan insanlar varsa tuvalet temizliği ve şıklığına laf edilebilir.

temizlikle ne alakası var şimdi.
asmalımescitteki pi, klasik pi formatından farklı zaten. sadece tuvaleti ile değil genel olarak farklı.
temiz tuvalet tabi ki tercih sebebidir fakat tuvalette plazma çok gereksiz bence.
sonra onun parasını bizim biralara, yemeklere ekliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...