Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okyanuslarin Canavarlari (Yuksek sayida resim icerir)

Draven

Öne çıkan mesajlar

uşaklarım nedir bu palıklar öyle hamsi ye gelin derum size. da.

citti citti o balıklar nerden çıkmış öyle korku filimlerinin baş figüranları olurlar vallah.
:horace:[signature][hline]Yaşasın zalimler için cehennem...
İntikam soğuk yenildiğinde güzeldir

[Bu mesaj coskun_t tarafından 12 Ağustos 2004 01:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tabiki var, insanlarin arastiramadigi tek yer varki oda okyanuslarin derinlikleri. Bi belgeseylde gordum, derinde yasiyan kahverengi kopek baliklari vardi. Boyle once yavrularini gosterdi, yavru dediklerimde 1-1.5 metre civarlarinda, ardinan bunlar kaciyo, kamera halenayni pozisyonda, yandan ayni kahverenginde birsey geciyor ama inanilmaz buyuk, yani digerlerine oranla vucut kalinligi 2-3 metre civari birsey geciyor, ki sadece yan tarafi gozukuyor, uzunlugu falan belli degil, acaip birsey bir kac dakka shock olmustum gorunce hehe
Sosyal ağlarda paylaş

baştan beşinci hani ağzı konsetve açacağı gibi olan alien yavrusuna benziyo. (aslında gerçek olan bu tabi ama yavru alien daha popüler olduğu için onu ona benzettim) bi de o şapkalı adamın elinde tuttuğu nedir öyle ya! ben 10 metre yanına yaklaşamam onun (ölüsünün tabi, gerçeğini gördüğüm gibi yok olurum heralde)[signature][hline]
* i am the spinach that sticks in your teeth
* i am the weedwhacker in the garden of evil
* i am the wrong number that wakes you at 3:00 a.m.
Sosyal ağlarda paylaş

Derin sularda olanlar (Işığın giremediği kadar derin sular.) yukarı çıktığında basınçtan dolayı patlıyor benim bildiğim ehe, yüksek basınca ayarlı hayvanlar onlar =).

Kaydedilen en büyük mürekkep balığı o gördüğünüzden çok daha büyük.
Ancak canlı değil bulunduğunda.
Bir kaşalot'un (sperm balinası) karnından çıkıyor iskeleti.
Tahminlere göre astronomik bir boyutu vardı ehe.[signature][hline]Işığın yokluğunda, karanlık hükmeder...
Sosyal ağlarda paylaş

denizin ilk 200 metresinden (derinlik olarak) çıkan heşeyi yerim, diye değiştiriyorum o deyişi ben şu anda.

gerisi kalsın, bunlar balıkus psikopatus kıvamında maşallah :)

insanlı inilen en derin yer 10-12 km gibi bişi, baya eski hatta bu olay 70ler falan mıydı neydi. 2 kişi kalın ötesi bi araç yapıp inmişler. ama derinde pek haraket olmadığından dibe inince kalkan toz bulutu 2 saat geçmeyince bişi görmeden yukarı çıkmışlar :D NG yada Discovery göstermişti.[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

Oo yok artık ben bırakıyorum dalmayı yok zıpkınmış yok gözlükmüş yok balıkmış yok mercanmış falan merak merak derken bir yerleri kaybetmeyelim.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

abicim ben deniz anasıyla bile yakın temasa girmekten hoşlanmayan bir insan olarak (geçen gün yüzerken bir tanesi ağzımın içini yakından inceleme fırsatı buldu) bu resimleri gördükten sonra kıyıdan pek ayrılmam herhalde[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norak, 12 Ağustos 2004 10:31 tarihinde demiş ki:
denizin ilk 200 metresinden (derinlik olarak) çıkan heşeyi yerim, diye değiştiriyorum o deyişi ben şu anda.

çöp çıksa?
said:
Manu, 12 Ağustos 2004 10:45 tarihinde demiş ki:
Bir daha denize girmeyi bırak 100 metre yakınından gecmiyecegim, hele su okuz gibi ayakları olan yengec neydi ya!!!! Offf cok rahtsızz oldum sadece havusa takılıcam ya...

ya bunlar 5km'den derin sularda yaşıyor genelde.
yani okyanuslarda..

siz akdeniz'de yüzmüyor musunuz? ne korkuyorsunuz ya lol[signature][hline]iyi adam kötü adam çirkin adam
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 12 Ağustos 2004 14:01 tarihinde demiş ki:
abi deniz anasıyla yakından ilgilenilmez zaten. ağzının içinme girdi ozaman benim karşılaştığımla farklı bir türdü çünkü benim koluma değmişti nasıl yakmıştı o eczane senin bu eczane benim ilaç aramıştık

benimki beyaz deniz anasıydı :) o yüzden pek yakmadı çenem acıdı daha çok[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...