Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Worms Reloaded

_Gandalf_

Öne çıkan mesajlar

oynadım yarım saat.. oyun fena değil gibi de.. eksik yönleri çok..

roping mekanikleri W:A gibi olacak deniyordu ama bariz farklı.. zaten shopper modu da yok oyunda (olacak deniyordu).. hani neyse mod ve harita falan eklenir de daha yavaş geldi roping bana.. ayrıca daha test edemedim ama rope knock da çalışmıyormuş sanırım..

bir de çift enter ve çift backspace aynı işe yarıyor ? oyunda hafif geri zıplama ve tam geri zıplama ayrımı yok galiba =(..
Sosyal ağlarda paylaş

silah menüsü de düzeltilmesi gerekenler listesi arasında yerini aldı.. sanki konsol port gibi olmuş..

şu an için (başta online mode olmak üzere) bir sürü bug ve yapılması gereken fixler var.. 1 haftadır da bekliyordum.. o yüzden hızımı alamayıp worms armageddon'a dönüş yaptım sdf..

campaign'i bitiririm.. sonra da major patch gelene kadar (ki muhtemelen yakında gelecektir eğer verdikleri sözü tutarlarsa) bir kenarda tutarım.. community zaten iyi çalışıyor.. yeter ki dinlesinler..

online katılmak isteyen olursa w:a ve wwp'e beklerim =P (ikisi de mevcut)..
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

Oyunu almıştım, gelmiş, Steam'den indirdim Play
'e tıkladım, ekranım karardı , sadece sesler geliyordu. Araştırdım, 85mhz de çalışıyormuş oyun ama benim normal olarak CRT monitor yemedi. Kursağımda kaldı, çözüm arıyorum.

Steam forumlarında bununla ilgili 100kb bir application vermişler onu kurup açınca oyun gayet rahat çalışıyor. Patch gelir herhalde. Bu sorunu yaşayan baya kişi varmış..
Sosyal ağlarda paylaş

#
Û Û Worms: Reloaded Update 1 Û Û
#
Û Û ======================== Û Û
#
Û Û Û Û
#
Û Û - Fixed a crash if the game fails to initialize the DirectX Û Û
#
Û Û XAct sound manager (this was one of the reasons the game Û Û
#
Û Û was crashing on boot for some people) Û Û
#
Û Û Û Û
#
Û Û - Added some more logging to help track any other crash Û Û
#
Û Û issues Û Û
#
Û Û Û Û
#
Û Û - Refresh rate should default to 60 and there is now an Û Û
#
Û Û option in the video settings to adjust your refresh rate. Û Û
#
Û Û (should help with some lagging issues) Û Û
#
Û Û Û Û
#
Û Û - Sentry Guns now correctly target opposition teams when in Û Û
#
Û Û an allied game Û Û
#
Û Û Û Û
#
Û Û - Drilling distance has been tweaked Û Û
#
Û Û Û Û
#
Û Û - Push to Talk is now on by default and uses the "END" key. Û Û
#
Û Û You can change the push to talk always on in the audio Û Û
#
Û Û options. Û Û
#
Û Û Û Û
#
Û ° Û °
Sosyal ağlarda paylaş

abi wwp de istediğimiz ayarlamaları yapıyorduk ne güzel?
mesela hareket süresini 90sny ye falan çekiyorduk arkadaşlarla oynarken. Ne bileyim silah şeyleri, birbirinden farklı mapler, mapte ne olcak ne olmucak hpmiz kaç olsun vs vs bissürü ayarlamalar vardı şimdi sayamıcağım kadar. Ama bu oyunda hiçbiri yok nerdeyse? yoksa ben mi bulamıyorum?
sadece pro beginner fort falan seçeneği var bi de mape başlarken kaç tane mine olsun kaç tane varil olsun falan onları seçiyoruz..
adam gibi dizayn edilmiş map yok yahu neden öyle ki anlamadım. ip yok mesela custom gamede
wwp ye devam edicez demekki
Sosyal ağlarda paylaş

stingbull said:

abi wwp de istediğimiz ayarlamaları yapıyorduk ne güzel?
mesela hareket süresini 90sny ye falan çekiyorduk arkadaşlarla oynarken. Ne bileyim silah şeyleri, birbirinden farklı mapler, mapte ne olcak ne olmucak hpmiz kaç olsun vs vs bissürü ayarlamalar vardı şimdi sayamıcağım kadar. Ama bu oyunda hiçbiri yok nerdeyse? yoksa ben mi bulamıyorum?
sadece pro beginner fort falan seçeneği var bi de mape başlarken kaç tane mine olsun kaç tane varil olsun falan onları seçiyoruz..
adam gibi dizayn edilmiş map yok yahu neden öyle ki anlamadım. ip yok mesela custom gamede
wwp ye devam edicez demekki

Maalesef yok. Harbiden aptal yerine koyuyo bizi adamlar, 3 boyutu yedirmek istediler olmadı, 2 boyutu güzelleştirip eksik gedik sunmak istiyolar şimdi de. Tahminim expansionda " BAKIN NE DE GÜZEL YENİLİKLER YAPTIIIIK XD " diyerek yüzsüz yüzsüz
gelecekler :X
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...