Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu satten sonra wow ? vollll #123124

vadaa

Öne çıkan mesajlar

ozkolous said:

yeni kasacaklar için shaman derim kesinlikle, enhance olsun resto olsun gayet eğlenceli, görsellik açısından da elementalde cl proclaması derim başka bişi demem. bunun yanında retri/tank paladinim var ve canım sıkıldıkça da girip druuda(66lvl) 1-2 dungeon yapıyorum(şimdiden sıkıldım)
oynadığım classlar arasında dps olarak en çek zevk aldığım enhance shamandır. surv zamanında hunterda büyük zevk veriyordu ama sonrasında oynamadım.

Tauren ench shaman oldum, 20 levelim şimdilik
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna başladığım ilk yılda bir sürü konu kirliliği yapıyordum hangi char diye :)
4 tane 80 oldu hala aramaya devam ediyorum 3 tane 70+...
şu an mage deyim 80 olmak üzere, pvp de çok zevk aldım hakikaten, ama hala bir şey warrior ne zaman kasacaksın diye dürtüklüyor, worgen i bekleyelim dedim ama tarih belli değil..
ve bırakmadan bir shaman da 80 licem.
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

warrior açtım bende, pat pat pat dövüyorum mob ları acayip keyifli ehe :) pvp'de de arkanda healer la oldun mu ölmemek <3

arkanda healer olunca zaten hiç bir class kolay ölmüyor ama bende aynısını retridinimle yapıyorum acaip zevkli hakkaten , şimdi bide pret spec deniycem en yakın zamanda , o zaman daha bi invincible olur herhalde :P
Sosyal ağlarda paylaş

Mage yada paladin oynayan biri olarak,zaman zaman kaba etimi kurtarmak için,zaman zaman curse,bleed poison vs. silmek için kah bubble kah IB poplattığımdan,bu gibi özellikleri olmayan sınıflar oynadıgımda kendimi cibil hissediyorum.

Hunter ve Shaman dışında bütün sınıfları az çok oynadıgımdan,bu konuda en sıkıntılı olanın warrior oldugunu düşünüyorum.

Bunun yanında bence oyunun en zevkli ability si, charge/intercept , de warriorda bulunmakta.

Buyrun çıkın işin içinden..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...