Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hadi tekrardan worms (ama bu sefer armageddon)

mokoko

Öne çıkan mesajlar

ben de bir türlü wormkiti yüklemeyi beceremedim. direk rardan çıkan dosyaları worms armageddon - new edition dosyasının içine atıyorum fakat, hiç bir modul yüklenmedi diyor açarken :/

başardım, wormkitmodule dosyasının içinde alt dosyalar var, her alt dosyanın içinde de ikişer tane dosya var. bu ikili dosyaları worms dosyasının içine kopyalamak gerekiyormuş

edit 2: ancak yine renk problemim ve alt tabdan sonra geri dönememe problemim var, akşam bakacam artık. üwe
Sosyal ağlarda paylaş

felfecir said:

ben de bir türlü wormkiti yüklemeyi beceremedim. direk rardan çıkan dosyaları worms armageddon - new edition dosyasının içine atıyorum fakat, hiç bir modul yüklenmedi diyor açarken :/

başardım, wormkitmodule dosyasının içinde alt dosyalar var, her alt dosyanın içinde de ikişer tane dosya var. bu ikili dosyaları worms dosyasının içine kopyalamak gerekiyormuş

edit 2: ancak yine renk problemim ve alt tabdan sonra geri dönememe problemim var, akşam bakacam artık. üwe

bende denedim bu sefer error ekranı değişti

Invalid class string diyor ama ondan önce bana kod falan yazdırdı anlamadım.

kod da bu

---------------------------
wkSoundCardSelect
Now that you've installed the module, create a text file called "WASoundCard" in your W:A folder

and place the GUID (the text between the { }) of the desired sound device in it:

* {AB9A4614-4B3E-4A1A-9D43-77DE9546D3E1}

Speakers (Realtek AC'97 Audio) ({0.0.0.00000000}.{ab9a4614-4b3e-4a1a-9d43-77de9546d3e1})

* {56FC0233-58E8-4B5D-AFDF-084692E7923B}

Realtek Digital Output (Realtek AC'97 Audio) ({0.0.0.00000000}.{56fc0233-58e8-4b5d-afdf-084692e7923b})

Tip: to copy the contents of any Windows message box, press Ctrl+C
OK

text dosyası açıp kodları yerleştirdim ve dediğim hatayı vermeye başladı, kodlayacağı oyunlara tüküreyim ben daha ne diyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
  • 5 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...