Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nebula yine bakımda

Cystein

Öne çıkan mesajlar

neverbad said:

Zegna said:

ben nebulada herkesi kestim.

abi isinizmi yok hack mack ugrasiyorsunuz, intikam filan bos isler.

o kadar zeki biriysen ve yetenekliysen bence bu becerilerini baska faydali islere yonlendir derim.

doğru dersin zegna harbi hack işi midebulandırıcı intikam oyunda alınır ben bunu bilirim !
sen nebulada kimdin merak ettim herkesi kesen ve beni kesen her adamı kesmiş biri olarak merakımı gider sayın yönetici ??? :)

sayın yönetici bey orda dalga geçmiş bence :D
Sosyal ağlarda paylaş

zegna rud kim be..
rud ailesinin topu yalanci :P ahaha dimi bro ahahah..

ben bu zegnayi kestim esas.. o da beni kesti.. hemde milyon kere..

nebula iyidi be..

bronx falan denmisde biseyi merak ettim bu adam benim bildigim olan eski bronx mu?

bole yalan dolanla isi yoktu bu adamin o donemlerde ya noldu icine cin mi kacti nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

Bir sunucu düşünün. Hikayesi baştan yazılmış, mapi baştan yapılmış, mapi yapmak için map yapma programı baştan kodlanmış, hikayeye uygun script yazılmış, Emulatör kodları değiştirilmiş. Ve bütün bunların hepsini bir kişi yapmış.Kafanızda bi hayal edin bu karmaşıklığın altından kalkılması için büyük bir analitik düşünce ve sabır gerekir.

Ki bunların hepsi kısmen tamamlandıktan sonra real hayatınızı buna göre ayarlayabilmeniz çok zordur.

Bronx bunların hepsini bir araya getirdi ve hiç bi konuda kimseye bir artisliği olmadı.

Ailevi nedenlerden dolayı tam sunucuyu acacakken ara vermek zorunda kaldı.Simdi 2011 e göre kendini ayarladığına göre laf kalabalığı yapmanın bi manası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Purgatory said:

Bir sunucu düşünün. Hikayesi baştan yazılmış, mapi baştan yapılmış, mapi yapmak için map yapma programı baştan kodlanmış, hikayeye uygun script yazılmış, Emulatör kodları değiştirilmiş. Ve bütün bunların hepsini bir kişi yapmış.Kafanızda bi hayal edin bu karmaşıklığın altından kalkılması için büyük bir analitik düşünce ve sabır gerekir.

Ki bunların hepsi kısmen tamamlandıktan sonra real hayatınızı buna göre ayarlayabilmeniz çok zordur.

Bronx bunların hepsini bir araya getirdi ve hiç bi konuda kimseye bir artisliği olmadı.

Ailevi nedenlerden dolayı tam sunucuyu acacakken ara vermek zorunda kaldı.Simdi 2011 e göre kendini ayarladığına göre laf kalabalığı yapmanın bi manası yok.

Bronx's alt have arrived
Sosyal ağlarda paylaş

Eralp said:

neverbad said:

Zegna said:

ben nebulada herkesi kestim.

abi isinizmi yok hack mack ugrasiyorsunuz, intikam filan bos isler.

o kadar zeki biriysen ve yetenekliysen bence bu becerilerini baska faydali islere yonlendir derim.

doğru dersin zegna harbi hack işi midebulandırıcı intikam oyunda alınır ben bunu bilirim !
sen nebulada kimdin merak ettim herkesi kesen ve beni kesen her adamı kesmiş biri olarak merakımı gider sayın yönetici ??? :)

sayın yönetici bey orda dalga geçmiş bence :D

abi zegnayi bilmiyorsaniz bi zahmet biz eskiyiz demeyin hic bir platformda :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...