Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lys Topici

Red

Öne çıkan mesajlar

şunu gördüm, 2 tercihine yardım ettiğim elemanı da üye yaptım şimdi..
http://www.hangiuniversite.com/

üye olanlar tercihlerini giriyorlar ve simulasyonu yapıyor tercihlerine göre..

aslında bunu daha yaymak lazım etrafta ki kullanıcı sayısı daha da artsın, daha makul bir simulasyon yapılabilsin. keşke zorunlu olsa böyle bir simulasyon..

bana sorarsanız olabildiğince yayın, duyurun derim siteyi..

bi sonraki 29temmuz ve son simulasyon 3ağustos'ta yapılacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Katılımın maksimum olması simulasyonu doğruya daha yaklaştırır fakat ücretli olması büyük dezavantaj. Bana bölümlerin tercih edilme oranlarının söyleneceğini vaat ettiler. Hiçbir şey göstermiyorlar şimdi.

Birdahaki tercihler premium üyeler yapabiliyor. Katılım fazlaca düşecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler bayanlar, bu kadar sene çalışıp hayvan gibi puan yaptınız anlıyorum herşeyi dört dörtlük bir yer istiyorsunuz anlıyorum ama okul geçici meslek kalıcıdır, bir de benim gibi el failo puanı yapanları düşünürsek, tercihlerinizde okul değil istediğiniz meslek ön planda olsun gerisi cidden boş..
Sosyal ağlarda paylaş

Üniversite çok önemli bence bundan 2 sene önce falan Antalya Üniversitesi mezuniyet töreninde tıp fakültesi bölüm birincisi verilen eğitimden yakınıyordu. "Kaç kişi kendi sevdiğini kendi okul arkadaşına emanet edebilir?" diyordu, cevabı kimse olarak kendisi veriyordu. En iyi eğitimi almak ve bunu severek yapmak çok önemli. Liseyi ailem seçti ben hiç istemeden gittim hatta zorla gittim, sonuç berbat. Türkiye'nin en iyi okulu dese de kimileri olmuyor. Her imkan her yerde olmuyor. Devlet kurumların hiç orada olmaması gereken insanlar oluyor. Daha söylenecek çok şey var fakat özellikle fen liselerinde devlet okulları yerlerde diyebilirim şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

eileithyia said:

ya bu kılavuzlar doğru mu yanlış mı şimdi biri bana söylesin.

Yok doğru değil doğru değil 18 bin hala itü inşaat...
Yanlış anonsa döndü biraz.
Benim de şüphelerim vardı biraz ama çok mantıksız kılavuz. Puan çıkarmış sıralama çıkartmış o puana o sıralama tutmuyor bir kere doğru değil bu. Ya çok amatörce çevirme yapmışlar ya da yapmak istedikleri bir şey var bana kalırsa.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili patiler öncelikle hepinize geçmiş olsun,bu sıkıntıları geçeli çoook uzun zaman olduğu için konu hakkında artık feci cahilim.

biraz önce kapıcı geldi,oğlu ygs ye girmiş lys ye girmemiş şimdi nasıl tercih yapacak diye sordu bende eeeerghhhh sonra uğra dedim

birisi şu ygs ile giriş nasıl oluyor açıköğretim normal öğretim vs yine tercih listesi yapılıyormu bir yerde form filan almak gerekiyor mu anlatabilir mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...