Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

store/other kısmında move var ordan yapıyosun bi seferlik ücretsiz 2.de 20€ gibi bi fee var sanırım.

genel olarak west > East
polonyalılar swekidler lesser ülkeler yok
tek problem fransızlar onlarda kötü oynadılarmı zaten direk surrend oluyorlar racial sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ben ciddi ciddi beraber oynayabileceğim bi grup arıyorum ,
Rated veya normal keyif için fark etmez.
Gerçek anlamda supportlar dışında tüm karaktleri az buçuk bazılarını üst seviyede oynuyorum , var mı benim gibi bi oluşum peşinde olan , sıkılan solo'dan
Sosyal ağlarda paylaş

kath said:

Arkadaşlar ben ciddi ciddi beraber oynayabileceğim bi grup arıyorum ,
Rated veya normal keyif için fark etmez.
Gerçek anlamda supportlar dışında tüm karaktleri az buçuk bazılarını üst seviyede oynuyorum , var mı benim gibi bi oluşum peşinde olan , sıkılan solo'dan

west - east?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şu başlığı gördükçe sinirlerim bozuluyor. Az evvel oyuna bi adam geldi (Hon), "ben yeniyim ve league of legends'den geldim" dedi. Herşey buraya kadar normal dimi? Peki 15 dakikada 10 kere ölmesi normalmi? Sonrada quit çekti hani piyangodanmı çıktı eleman bunu anlamak güç ama leage of legends'den dikey geçiş yapanlar Hon oynayamıyor bunu anlamış oldum. Casual win.
Sosyal ağlarda paylaş

argos seni bi lol oynarken görsek :/

hayır hondada ratingin kaç bilmiyorum ama yeni gelmiş adamlarla birlikte niye oynuyosun? hon matchmakingi bu kadar kötü mü?

ps: hayır banada denk geliyo hon nooblar adama item almayı felan öğretiyosun, düzgün konuşuyosun ne yapcak ne etçek adam deniyo en azından.

se direk N00bs fucktards modunda mı konuşuyosun bunlarla?
Sosyal ağlarda paylaş

hayır hon demiş bi de adam. dota 2 betayı alamadın galiba. simetri bozukluğu var.

neyse lol konularına gelip gelip işeyenler hep hon tayfası oluyor anlam veremesek de, bağışıklık mevcut artık.

hon'u da ne kadar kötü oynuyorsan yeni gelip oyunu bilmeyen adamlarla aynı oyuna düşüyorsun hani.
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

argos seni bi lol oynarken görsek :/

Bu başlık yeni açıldığı gün 2. sayfasına LoL hakkında kişisel yorumumu yapmıştım, oradan alıntı yapayım istersen;

Lord_Argos said:

LoL beni ürkütüyor gerçekten... Suratlarında gülücük eksik olmayan cino kılıklı minionlar, buggs bunny kılıklı herolar, sevimli ve gereğinden fazla şirin şeyler... Ama en önemlisi hepsinin sizi öldürmeye çalışmasında nasıl bir psikoloji gizli bunu hiç düşündünüzmü?

Evet, John Wayne Gacy (Palyaço Katil) hayatını okuyanlar belkide bunun böyle olmadığını çok iyi bilir...

"Disneyland'da Görüşürüz..."

John Wayne Gacy, birçok maskesi olan bir adamdı. Bunlardan biri erkeklik maskesiydi. Çok katı birisi olan babasının ona taktığı güç timsali olan isme layık olabilmek için sert ve kabadayı bir hava edinmeye çalışmıştı. Bunun dışında orta sınıf saygınlığı maskesi vardı; bir Chicago banliyösündeki çiftlik tarzı, hoş evi bunu sembolize ediyordu. Gerçek anlamda bir maskesi bile vardı; hastanede yatan çocukları eğlendirmek için makyaj yapıp kendisini 'Pogo' isimli sırıtan bir palyaço kılığına sokuyordu.

Ancak Gacy, suç tarihinde ruhu en canavarca bölünmüş sosyapatlardan biriydi ve maskeleri bu korkunç gerçeği saklıyordu. Bu "erkekçe" görünüşünün altında, acı çekmiş olan, kendinden nefret eden ve genç erkekleri avlayan bir eşcinsel yatıyordu. Gülen yüzünün altındaysa alaycı, tatminsiz bir sadist vardı. Evinin altındaki boşluk alanda, çamurlar içinde iki düzineden fazla ceset çürümekteydi...

Çevresinde iyi kalpli, sevecen, alçakgönüllü bir insan olarak tanınan Gacy 1972'den itibaren 6 yıl süreyle delikanlıları kandırıp evine götürmüş, birlikte olduktan sonra işkence yapmış ve boğarak öldürmüştü. 33 cinayetten sorumlu tutulan Gacy, idam cezasına çarptırıldığında jüri üyelerine "Disneyland'da görüşürüz" demiştir.

Elbette bu oyunu oynayanların eşcinsel, anti-sosyal sosyapatlar haline geleceğini söylemiyorum ama insan psikolojisinde ne tür etki bırakır bilinmez tıpkı John Wayne Gacy'nin de bilmeden, bu duruma düştüğü gibi... Kişisel tercihimmi? Tabiki hon...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...