Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

ya şu oyundaki türklerin neden hepsi aynı mal? sözüm meclisten dışarı tabii de

iki oyundur oluyor, önce aynı takımdaki adam nicki gördüğü gibi küfretmeye başladı. daha kimse konuşmamışken ana avrat düz gitti. sonraki oyun yine malın biri aynı terane. inşallah tüm türkler weste geçer de hiç denk gelmem ya, nası seviyesiz insanlar anlamıyorum hemen zevkimizi iç ediyorlar. polonyalılardan ruslardan daha pislik bi topluluk varsa o da bunlardır heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

poshet1 diye bi türk var. denk gelirse direk çıkın oyundan, yaşadığınız sinir harbine değmez.

adam dün oyunda adımı gördüğü gibi (malum nickim türk ki çok pişmanım türkçe isim koyduğuma) ana avrat başladı küfüre. ranked game oynuyoruz güya, bu salak ortada akaliyle 0/4/0 giderken güç bela taşıdım oyunu kazandık, yemediğimiz küfür kalmadı.

adamı ignoreladım bugün yine denk geldi oyuna, main charım olan singedı banladı beni görünce, ben singedım dememe rağmen. gitti vladla 0/6/0 yaptı. hayır olan 30 rank puanıma ve zamanıma oldu. yemin ediyorum şu oyunu 50€ yapsalar da böyle çocuklar girmese oyuna iki kere 50€ vericem.

bu adamı görürseniz direk çıkın oyundan, hayatınızdan 30 dakika çalmayın gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Video ile ilgili

Creus said:

15 milyon kayıtlı kullanıcı - abartıyolar kendiler açmıştır çoğunu
all new gameplay - trololololo dotanın aynısı
game of the year pcgamer - pcgamer çok rerörö

çok noob oyun, çok basit, gameplay yavaş, pcgamer son yıllarda çok bozdu, ayrıca oyun paralı değil elit kesim oynamıyor, hepiniz noobsunuz ondan lol oynuyorsunuz, sıkıyorsa gelin hön ötölöm.

Edit : ignore için /ignore kullanıcıismi ile oyun içinden ignore atabilirsin. ama atarken dikkatli ol unignore komutu çalışmıyor. ne kadar noobda olsa adam bazen ss ler kaçınca üzülebiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...