Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aile arabasi 4 cekerse super olur.. olmazsa kismet :)

LuNiZ

Öne çıkan mesajlar

bu kadar tirmaliyip tirmaliyip sonrasinda cort diye ticari alirsam cok komik olur yalniz ha.. :D

soz edilen arabalarin hepsine baktim gectigimiz gunler icinde..
yeni passat a sicak bakiyorum, zaten dogum tarihi uc assaa bes yukari ocak subat gibi olcak erken olursa..

o vakte bir miktar teminat da hazirlarim diye dusunuyorum..
vs.. sanirim passat a dogru yonelicem, ama oncesinde bi skoda ya da bakim yaw.. :D

tesekkurler tekrar..
abso sende passat mi vardi abi?
ne vardi? istanbula gelicenmi sen bu yakinlarda.. ehe durumu bi gorsem super olurdu onumuzdeki 6 ay icinde ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

DoDdan da alsan arabanın geçmişi kendin araştırt. Bana DoDun 90k falan dediği araç acaip bi km. çıkmıştı araştırınca.
Olay şöyle oluyor. 60k bakımını VWde yaptırıyor sonra arabayı 150k da kmyi 74.5kya düşürtüp tekrar VWye servise yolluyorlar ve 75k bakımına serviste giriyor. Kayıtlara baktıklarında araç bütün bakımlarını VW serviste yaptırmış görünüyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Benim passatı değiştirdim ben A6 aldım.
Passat ile bence çok mutlu olursunuz. Hele de SW falan alırsan hayat boyu bagaj derdin olmaz.
arkadasimda var passat variant suanki mevcut model, 1.6 fsi, super memnunlar kac yildir kullaniyolar. hem cok luks ve tarz bi arac hem de cok makul yakıyo duzgun kullanınca
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...