Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Starcraft II Normal ve CE Edition Türkiye Fiyatları

hacibekirlokumu

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

abi ebaydeki eleman bana yanlış numara vermiş. doğrusunu yolladı ve ürün tam olarak bugün ptt'nin eline geçmiş olarak görünüyor. muhtemelen yarın sabah veya en geç sonraki gün ulaşacak elime eğer postacının bi kıllığı, itliği olmazsa :)

dedim sana numarayı yanlış vermiştir diye ama dinleyen kim :P
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler gecen hafta isim oldugundan buraya yazamadim fakat Izmir Mediamarkt'ta bir cok CE paketi geldi. Ben sendit'tekini beklemeden ordan bir tane daha aldim. Hala vardir heralde diye dusunuyorum.

Senditte ki pakette 33 gun olmasina ragmen gelmedi, bir form yollayacaklarmis ayni adrese, onu doldurup geri yollarsam ya para iade yada "yenisini" yollayacaklarmis mis mis...
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Beyler gecen hafta isim oldugundan buraya yazamadim fakat Izmir Mediamarkt'ta bir cok CE paketi geldi. Ben sendit'tekini beklemeden ordan bir tane daha aldim. Hala vardir heralde diye dusunuyorum.

Senditte ki pakette 33 gun olmasina ragmen gelmedi, bir form yollayacaklarmis ayni adrese, onu doldurup geri yollarsam ya para iade yada "yenisini" yollayacaklarmis mis mis...

izmir mediamarktan ne kadara aldın onu öğrenebilir miyim arkadaşım? bir de birçok CE paketi geldi demişsin. onların daha önceden kalan CE ler olmadığından emin misin? yani yeni bir parti CE geldiği bilgisini nereden aldın onu da merak ettim. bir mesajda 3 ayrı soru oldu ama kusura bakmazsın artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...