Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Before - After Foto (her turlu spor icin)

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Bundan sonra helcaraxe yada kanuniye laf atarken daha dikkatli olucam sdf.

Ya peki disiplini nasıl sağlıyorsunuz? Ben hafta içi 8e kadar falan çalışıyorum genelde, mümkün değil eve geldikten sonra spor salonuna gideyim. Var mı bunun bi yolu? Bi ara okuldayken ciddi çalışıp kalıplanmıştım falan ama devam edemedim. Zegnanın before halinin 1.90 gibiyim işte göbek 10cm önden gidiyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bundan sonra helcaraxe yada kanuniye laf atarken daha dikkatli olucam sdf.

Ya peki disiplini nasıl sağlıyorsunuz? Ben hafta içi 8e kadar falan çalışıyorum genelde, mümkün değil eve geldikten sonra spor salonuna gideyim. Var mı bunun bi yolu? Bi ara okuldayken ciddi çalışıp kalıplanmıştım falan ama devam edemedim. Zegnanın before halinin 1.90 gibiyim işte göbek 10cm önden gidiyor :P

hani zamanın varsa sabah erken kalkıp 6-7 gibi yapabilirsin. Yada çantanı falan yanında taşiyacaksın abi 8 de işten çıkıp direk spora geçceksin :D

edit: ekstra olarak sporu fazla yapmasan bile ekmeği, şekeri falan azaltsan gene fark eder.
Sosyal ağlarda paylaş

saol perfect, seninde cutin gelmis gibi artik :) mirage senden cok sey aldim haberin olsun :D

axedice benim sansim hergun en gec 12 gibi gym de oluyorum, yani cok duzenli gidiyorum bu buyuk sans ve onemli bir olgu. senin gibi olsa idim kesinlikle bu kadar dedicated olamazdim herhalde. cunku ne enerji kalir ne istek , gecmiste denemistim becerememistim bende, ama simdi sabah kalk 8 de kahvalti et, sonra git ise bir kac yeri kolacan et, gir gyme 12 de, cik 14:30-15 gibi tekrar ise git kolacan et eve gel saat 17 gibi bir seyler atistir , 19 gibi salata aban ya da tavuk bok pusur, erken yat felan.

olay isimin beni zorlamasinda , bu cok onemli. yoksa gercekten zor hatta su 8 ayda yaptigimi becermem icin herhalde 14 ay gerekirdi cunku sallardim. ama simdi subattan beri tek gun kacirmadim desem yeridir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu steroid muhabbetine fitil oluyorum ben. İki kelam etmezsem rahatlayamıycam.

Kanuni iyi çalışmış, çok iyi gelişmiş. Ne kadar disiplinliysen bu işte o kadar başarılı oluyorsun. Ama steroidsiz, hatta minimum supplement kullanımıyla insanı dumur edecek şekilde vücut yapan tanıdıklarım var. Calve'larından abdominallerinden damar fışkıran mı istersin, dev gibi kanatlar mı istersin. Ve evet tamamen steroidsiz. Ama hayvan gibi çalışarak, hergün her öğününe her içtiğine dikkat ederek.

O yüzden bilmeden, anlamadan insanların emeklerini, hayatlarındaki onlarca şeyden vazgeçerek, emek vererek, fedakarlık yaparak ortaya çıkardıklarını; steroid mteroid diye bildiğiniz iki tane kelimeyle yorumlamaya çalışmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şimdi bende 1,86 boy 82 kilo var yaş da 22.eylülde spora başlamayı planlıyorum.okulun spor salonunu kullanacağım için zaman sıkıntım olacağını sanmıyorum.bb yapmamış biri olarak bikaç sorum olucaktı
1- sizin kullandığınız toz/ilaç vb şeylerin yan etkisi varmıdır,sağlığa herhangi bi şekilde zararı dokunur mu?
2-bunları nereden temin edebiliiriz?
3-benim çok büyük olmayan ama gözüme hiç gitmiycekmiş gibi görünen göbeciğimin gitmesi için ne kadar ağır bi program uygulamam gerekir?
4-kilom iyi aslında ama kanuni abimiz gibi ben de ilk zamanlar kardiyodan mı başlayayım yoksa yavaştan vücudu bb'ye mi alıştırayım?
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

Bu steroid muhabbetine fitil oluyorum ben. İki kelam etmezsem rahatlayamıycam.

O yüzden bilmeden, anlamadan insanların emeklerini, hayatlarındaki onlarca şeyden vazgeçerek, emek vererek, fedakarlık yaparak ortaya çıkardıklarını; steroid mteroid diye bildiğiniz iki tane kelimeyle yorumlamaya çalışmayın.

lan körmüsün steroid'siz yaptıysan hll valla dedim. Birde iyi birşey soyledim bilmeyenler icin (bildiğin sakat yaşayan arkadaşım var steroid yüzünden) Sen niye celallendin ki şimdi . Emeği fln bu işe nasıl soktun ya safsag

Kanuni emeği kıskandık,ihanet ettik aga bir anlık şehvetime yenildim kusura bakma
Sosyal ağlarda paylaş

cihant said:

abi şimdi bende 1,86 boy 82 kilo var yaş da 22.eylülde spora başlamayı planlıyorum.okulun spor salonunu kullanacağım için zaman sıkıntım olacağını sanmıyorum.bb yapmamış biri olarak bikaç sorum olucaktı
1- sizin kullandığınız toz/ilaç vb şeylerin yan etkisi varmıdır,sağlığa herhangi bi şekilde zararı dokunur mu?
2-bunları nereden temin edebiliiriz?
3-benim çok büyük olmayan ama gözüme hiç gitmiycekmiş gibi görünen göbeciğimin gitmesi için ne kadar ağır bi program uygulamam gerekir?
4-kilom iyi aslında ama kanuni abimiz gibi ben de ilk zamanlar kardiyodan mı başlayayım yoksa yavaştan vücudu bb'ye mi alıştırayım?

hormonlu besinlerin derya deniz oldugu donemde bu supplimentlerin yan etkisi olmayacagini dusunmek biraz abes. bobreklere yuklendigini biliyoruz, zaten amac isminden de anlasildigi gibi vucudu desteklemek. whey protein casein gibi seyleri abartmadikca sorun olarak gormuyorum, ancak kilo verdirici nesneler beni kotu etkiledi diyebilirim ve gerek oldugunu dusunmuyorum (hydroxicut - lipo 6 black vs) .

senin yasinda guzel bir diyetle herseyi basarabilirsin cunku hem vucut aktiviten fazla hemde gelisim donemindesin diye dusunuyorum.

kardiyo her zaman yapilmasi gereken bir sey zaten bunu hic es gecme arada hafiften gymede baslarsan daha etkili olacaktir, 1-2 aylik donem sonrasinda gym i one cekip bitisi kardiyo ile yapabilirsin.

ancak zaman icersinde kendi vucudunu iyi gozlemler ve neye nasil tepki verdigini anlayabilirsen cok daha basarili olabilirsin.

baslamak isin en onemli kismi.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

beforeler bende de var da p90dan sonra afteri nasil olcak merak ediyorum. program fis galiba yalniz 11gunu gecti hala bi degisme yok.

belkide yaptiktan sonra buyuk boy pizza + 2lt ice tea yiyip ictigim icindir sdffsd

yemek yemeyi seven adam icin cok zor hakketen vucud yapmak

ben spordan sonra pizza mcdonalds filan yiyorum son 3 aydır.

genede gelisiyorsun ama bi yerden sonra yavaslıyor iyice.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...