Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Before - After Foto (her turlu spor icin)

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

numberten said:

1.87 100 kilodan 77'ye düşerken kas kaybı da yaşamış olabilirim. Ramazan ayından sonra iyi çalışıp güzel bir vücut yapcam inş.

1.83'üm bende. 3 sene oldu galiba kikboksa başlayalı ama 1 senedir sakatlık yüzünden gitmedim.

ilk başladığımda 90'dım. sonra 76'da sabitledim. dizim yüzünden bırakmak zorunda kaldım sporu. sonra amerikan futbolu oynadım 6 ay kadar. o sırada ne olduysa bir altı kilo daha verdim. üzerine sakatlık beter nüksetti onuda bırakmak durumunda kaldım. 1 sene hiçbir spor yapmadım 60 kiloya düştüm.

lisedeyken 65 falandım ben. kas gitti vücuttan şu anda toparlamaya çalışıyorum ama yok yani hocamla konuştum ekim ortası boksa dönecem fakat nasıl toparlanacak bünye bilmiyorum. yırtındım kilo almak için 68 falanım fakat kaybettiğim kasın haddi hesabı yok. kilo almadan kasta toparlanmıyor.

kilo vermeyi abartmamak lazım. kolum şu ankinin 3 katıydı bir dönem. ÇIBIK gibi kaldım ya
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Kemarlos said:

22 ekim 2009'da v.g. ye başladım.
boy: 1.71
kilo: 67 (başlangıç) 68 (şuanda)
yağ oranı: %19 (başlangıç) %10 (şuanda)

TEMMUZ-AĞUSTOS-EKİM 2009

before

6 MAYIS

AFTER

12 HAZİRAN

dikkat, kas, ve yarıçıplak erkek vücudu içerir

15 TEMMUZ

pamping ayrın

bugün çektim sırtımı, göğüs falan filan adam gibi çekemedim sora koyarım :D

01.02.2011

Sosyal ağlarda paylaş

ValhallAwaitsMe said:

Selam,balona aldırmayın 7 senedir patide takılmaktayım.

Before ve Before-After ile giriş yapayım,olumlu olumsuz yorumlarınız benim için önemli.

Resimlerden anlaşılcağı üzere çok uzun bir süre ara verdim onun üstüne yoğun stresli bi 5 ay geçirdim (bi yakınım hastanede yattı 4 ay kadar onun yanında) direk eridim deri-kemik.
Sonrasında 3.5 aydır spora devam etmiş bulunuyorum.
Bana gelişimim yavaş gibi geliyor belki gözüm alıştığından bilmiyorum antrenörüm dahil bütün çevrem başarılı buldu değişimi,yorum sizlerin.

Before ve Before-After

Bu herhalde 3 sene öncesi

Bunlar 1 sene öncesi

Bu 13 Kasım 2010

Bu 1 haftalık

Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

kambur duruş için hangi bölgenin üstüne daha çok füşülmesi gerekir?
hangi çalışmanın yapılması gerekir?

kambur duruş derken kamburluğu düzeltmekten bahsediyorsun dimi?

bel çalışman lazım,omurgayi tutan desteklerin bel erector kasları ama sırt kaslarınında etkisi vardir.

Ben bel için şu hareketi kullanıyorum hafif kamburluğum vardı tamamen giderdi.
http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/erector/dumbell-stiff-leg-deadlift/
Sosyal ağlarda paylaş

C3nK said:
http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/erector/dumbell-stiff-leg-deadlift/

Videoda eleman dizleri nerdeyse hiç kırmıyor yalnız. Bu şekilde belden çok bacağın arka tarafı çalışıyor (hamstrings). Dizi biraz kırıp kalçaları arkaya itince beli daha iyi çalıştırıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:

C3nK said:

Videoda eleman dizleri nerdeyse hiç kırmıyor yalnız. Bu şekilde belden çok bacağın arka tarafı çalışıyor (hamstrings). Dizi biraz kırıp kalçaları arkaya itince beli daha iyi çalıştırıyorsun.

deadlift sonuçta bacak hareketi aslında, bacak antremanında yapıyorum ama en çok bele vuruyor, bacakta hiç yanma yokken belde baya çalıştığını hissediyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...