Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Low lvl tanking

derFremdeSohn

Öne çıkan mesajlar

Evet prot git. Bi kere revenge ve thunderclap sayesinde dpsin herhangi bi arms ya da furynin çok çok üstünde olacak. İkincisi pug için hiç sıra beklemeyeceksin, quest yapmaya hatta milletin shareladığı dungeon questlerini vermeye bile vaktin olmayacak. Üçüncüsü diyelim ki gidip quest yapmak istedin, protla da en az arms ya da fury kadar hızlı mob kesebilir hatta warbringerla bi sürü mobu bi araya toplayıp hepsini aynı anda indirebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Prot kasayım madem. Bana da o daha mantıklı gibi geldi.
O değil de orgazm yaşıyorum resmen ya, uzun zamandır bu kadar zevkli gelmemişti oyun. 6. leveldan beri almayı trainera gitmeyi unutuyorum, bi de lag var. Ona rağmen böyle.
Bu arada benim 1h mace'te +15 agility vardı rogue için, onu da crusader ile mi değiştirsem napsam. Harika heallıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

level 70'den sonra sux ama di mi random dungeon?

yoo yine tek tuşta buluyorsun. ama healerlar daha kıymetli 70 den sonra dk işin içine giriyor iyice. ipini koparan dk tank olarak sıra aldığı için healerlar kıymetleniyor.

şu oyunda tbc de pala tank oynadım black temple seviyesinde, druid tank levelledim ( ki açık ara en kötüsüydü ) dk tank mainim şu an idare eder o.

en zevklisi warrior tank şu an.

thunder clap revenge muhteşem bir şey.

hele sword and board da açılınca rage harcamıyorsun hiç. heroic strike glyphi taktım ben, her revengeden sonra hs beleş, sword and board da gelince shield slam de beleş. herşey beleş sdfas
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Prot kasayım madem. Bana da o daha mantıklı gibi geldi.
O değil de orgazm yaşıyorum resmen ya, uzun zamandır bu kadar zevkli gelmemişti oyun. 6. leveldan beri almayı trainera gitmeyi unutuyorum, bi de lag var. Ona rağmen böyle.
Bu arada benim 1h mace'te +15 agility vardı rogue için, onu da crusader ile mi değiştirsem napsam. Harika heallıyo.

heali bırak verdiği str'den gelen ap çok etkiliyor. thunder clap ap ile scale oluyor çünkü. mutlaka crusader bas.
Sosyal ağlarda paylaş

Zarif said:

Masquerade said:

level 70'den sonra sux ama di mi random dungeon?

yoo yine tek tuşta buluyorsun. ama healerlar daha kıymetli 70 den sonra dk işin içine giriyor iyice. ipini koparan dk tank olarak sıra aldığı için healerlar kıymetleniyor.

şu oyunda tbc de pala tank oynadım black temple seviyesinde, druid tank levelledim ( ki açık ara en kötüsüydü ) dk tank mainim şu an idare eder o.

en zevklisi warrior tank şu an.

thunder clap revenge muhteşem bir şey.

hele sword and board da açılınca rage harcamıyorsun hiç. heroic strike glyphi taktım ben, her revengeden sonra hs beleş, sword and board da gelince shield slam de beleş. herşey beleş sdfas

ya benim sorduğum daha cok verimi nedir wotlk randomun.

ilk hafta magele denemiştim de çok saçma partylere denk geldim, + dps için bekleme süresi 20-25 dakika idi. disc priest ile 80 e kadar devam ederim yine sıra 1-2 dakikada geliyorsa.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer çok hızlı mob kesebiliyorum diyorsan questler daha iyi bence. günde 1 kere random yapıp 2 badge alsan yeterli.

bir de hep aynı mekan bayıyor. 70 altında öyle değil. bir yeri 2 3 ere yapınca (brd hariç o 30 kere geliyor) zaten o dungeondan kurtulmuş oluyorsun.

ama 30 kere uk nexus falan yapmak lazım hele rested yoksa bayıyor.

questler daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

prot lvl'in cooooook rahat. bütün groupları tek basıan yaparsın. hiç downtimeın olmaz ve revenge coooooook fazla vuruyor. talentla cooook dahadada fazla vuruyor.
3 panic button var zaten.

ben lvl 50- lvl 55 arasını winterspringin güneyindeki lvl 58-59 elit giantları keserek grindlamıstım.
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi benim hazır arms 80 yapıp bıraktıgım bir warim vardı heves ettim sizin yüzünüzden prot'a cevirdim, ama elime yüzüme bulastırdım tecrübem oladıgı icin.

İlk sorum Aoe tanking nasıl yapılmakta?, party'dekiler agro almamı beklemediklerinden coklu mobların agrosunu üzerime almakta basarısız oldum resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

tank itemı threati arttırmaz. sorun gear değildir. imp thunder clap alıcaksın , thunderclap spamlıycaksın, nukelenen bi mob varsa ona slam revenge calısıcaksın. onun dısında sunder glyph'i kullnıyorsan tab+sunder spamla, yoksa devastate atıver iste target değistire değiştire
Sosyal ağlarda paylaş

Arnis said:

Simdi benim hazır arms 80 yapıp bıraktıgım bir warim vardı heves ettim sizin yüzünüzden prot'a cevirdim, ama elime yüzüme bulastırdım tecrübem oladıgı icin.

İlk sorum Aoe tanking nasıl yapılmakta?, party'dekiler agro almamı beklemediklerinden coklu mobların agrosunu üzerime almakta basarısız oldum resmen.

Charge atıyosun bi grubun ortasına, bütün bi grup etrafında toplandıysa thunderclapi çakıyosun. Sonra biraz hareket edip bütün mobları önüne alıyosun, hemen ardından shockwave ile stunlıyorsun. Bu arada gruba dalmadan önce ragein azsa bloodrage ile biraz doldur, çünkü heroic strike değil de sürekli glyphli cleave spamlemen lazım. Shield slam ve revenge açıldığı anda bunları direk atıyosun, artık tab tanking dediğimiz olay devreye giriyor her moba biraz biraz single threat de çalışacaksın. Revenge ve shield slamden boşluk oluşursa devastate at, sword&board proclar zaten. Bundan sonrası gcd yarışına dönüyor, 3 ve daha fazla hedef varsa önceliğin hep thunderclap olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Cleave öyle aman aman gerekli değil ama bence leveling için en iyi iki glyph cleave ve thunderclap. Özellikle heroic strike ve revenge glyphleri çok gereksiz kalıyor aoe durumlarında.

Single targeta geçince sunder at tabi, rage olduğu sürece hiç bekleme zaten illa bi ability patlat. Ama sunder glyphle dahi sadece 2 targetla sınırlı olduğu için genelde gcd bulamıyorsun sunder atacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...