Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doom 3 Final Trailer: the death is coming.. (Hardware Guide Included!)

Sam

Öne çıkan mesajlar

said:
Vampire, 01 Ağustos 2004 13:17 tarihinde demiş ki:
En ezik 640x480 olayindan bahsedeyim biraz...Arcane inan bana diger oyunlardaki gibi farketmiyor resolution olayi doomda...Adamlarda hatta burda yazmis bunu:
hepsini okudum da benim asıl derdim ekran kartımın support edilmemesi.edilmemesine kızmıyorum.imkansızlığıma kızıyorum/üzülüyorum.tabii ki bu devirde böyle bi oyun çıkartıp yıllanmış kart support etmeyecekler ama ben oynamak istiorum.oynayamicam.sonra diyorlar neden gençler silah kapıp insanları vuruo.işte oyunlar yüzünden ama oyundan etkilendiklerinden değil, tamamiyle donanımsal gereksinimlerden..[signature][hline]dark-dr, 25 Haziran 2002 11:29 tarihinde demiş ki:
itinayla threadin agzina, edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 01 Ağustos 2004 16:18 tarihinde demiş ki:
korkmak istiyorsanız gece yarısı ışıkları kapatıp thief 3 -shalebridge cradle bölümünü oynayın :)
geç bunları Popeye abi :D
öcülü möcülü mars üssü varken küçük emrahın yaşam mücadelesi oyunu bizi kesmez.zaten kıçı kırık bi pixel shader tutturuşu var, bak bunlar delikanlı gibi ekran kartı sınıflarını support etmio direk :)[signature][hline]dark-dr, 25 Haziran 2002 11:29 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ehe thief 2 için adamın kıçını sandalyeden hoplatacak fan missionlar var onları deneyebilirsin

nasılsa thief 2 senin için mundar konumda degil (hani bende kendi makinemde oynayamıyorum ama erişemedik diye mundar demiyoruz garrett abimize hakaret etmeyelim özellikle buna karşı olan kişi genel yönetici ise :)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 24 Temmuz 2004 01:44 tarihinde demiş ki:
ahoehoehroehroehoerhhuhuhu uuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu oooooooooof horanse ooooooooooffffff
Sosyal ağlarda paylaş

Hala almadım Thief.
Ciddi ciddi kopuyorum hayattan.
Hatta bazen 3 kişi oynadığımız ender oyunlardan.

Thief 2'den ;

"Olm gelsene Thief yapıyoruz."
"Hmm, not defterlerini aliim mi?"
"Al al, günlüğümüzüde al..."
"Peki geliyorum."

Oynarken, daima meclis havasında oynanırdı oyun.

"Can, olm bak günlüğe, o missionda neler almışız n'olmuş?"
"Fazla rope arrow almışız, her zaman ki gibi, az water arrow almışsın, sçmışız muntazaman."
- "Abi bence Umur doğru yapıyo rope arrow olayında, ama water arrow'u fazla almak lazım."
"Tamam o zaman şu kadar alıyorum.Kabul?"
"Evet."
"Evet."
"Haydi rastgele."

Görevden sonra.

"Olm yine az water arrow almışsın?İş mi şimdi bu, yine sıçaraktan geçtik."
"Ya abi hayret birşey, geçmişten hiç mi ders almıyorsunuz ya, yazıyor orada işte.Beraber karar verdik zaten."
"İyi bari."[signature][hline]Awake.
Sosyal ağlarda paylaş

elbet birgün siz de bir başlık açacacaksınız heyecanla beklediğiniz bir oyun hakkında, then i will lay my vengeance upon you, and you will know my name is SAM! :horace:

paticik doom 3 sunucusu açsın da bütün doom'a garezi olanları patlatayım.. :rock:[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

ulen oynadın mı ki ilk izlenim diyorsun? bone alpha yorumu yapıyordu sen cd'nhin kabından bakıp yorum yapıyorsun onu da solladın.. :-p

gamespot'takiler 90 dk oynamış, "this game doesn't reinvent the wheel but this is one good wheel" demiş. yazının geri kalanından okuduğum kadarıyla id'nin single player'ı en oturaklı oyunu olacak gibi..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

undying i çok rahat geçer, senaryo olarak olmasa da 5 misli alta kaçırmamıza sebep olacağına bahse varım
undying de karanlık bi atmosfer yoktu, bu tamamen kapalı alan, marsta bi üs ve cehennem zebanileriyle dolu, yani baya fantastik undying e göre.

ha bi de trent reznor var ki müzikle olayı bitirir, oyuna pek birşey bırakmaz :D[signature][hline]dark-dr, 25 Haziran 2002 11:29 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

anticipation after all, is everything..

bone şimdiden öyle bir gerilmiş ki oyunun germesine gerek yok. gevşe biraz bone, fps'yi yaratan oyunun devamı çıkmış sen hoşlanmamaya yeminlisin gibi.. :)

azmo sen 45 dk izlemişsin de o herifler ambiyansı bozmuştur. 9800 pro'da eu2 kasacağına al bunu oyna evinde hele sen..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

zaten undying atmosferini sonuna kadar koruyan bi oyun degildi... bir sure tirsak tirsak ilerledikten sonra artik "ne kadar kusel kuslar bocukler" modunda bitirmistim o oyunu

doom 3'te boyle bir sorun olacagini sanmiorum[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

1024 MB DDR ram
winfast geforceFX 256 mb
52Xcd rom
windows xp

çalışır mı bunda???

*ayakları kıcına vuracak sekilde kosarak kacar*[signature][hline]I've become more powerful than any jedi,even YOU

Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
Mothman-lvl 48 buffbotmuş-Kay

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 02 Ağustos 2004 22:51 tarihinde demiş ki:
geforce 6800ultram olsa da oyunların hepsini full detail oynasam..
19 inç mönitörüm var ama oyunlarda hala 640x480 ile oynuyorum..

6800 e neden o kadar para veriyorsun şakir

al benimkinden
4 AA da oyna işte herşeyi full de[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead
Sosyal ağlarda paylaş

insanların herhangi bir siteden gidip minimum confige bakamayacak kadar tembel olmaları gerçekten inanılmaz..

arkadaşlar biz de id'nin verdiği değerlere göre konuşuyoruz, kendi test laboratuvarımız yok. gidin bir siteden bakın işte..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...