Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul'da salaş ama hoş balık lokantası

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Haftaya kadar böyle bi' yer bulmam lazım.

Boğazda olması benim için önemli tabi, bir de anadolu yakasında olması gerekli. Filtre fena ama böyle bi'yerler bilen biri var mı?

Yoksa beylerbeyinde filan baya kazık yerlere gitmek zorunda kalmaktan korkumuyor değilim.

Kandilli'de sahilde bi'yer var benim bilgiğim. Direk iskelenin orda. Onun dışında önerilere açığım...
Sosyal ağlarda paylaş

akşam iş çıkışı gidecez.
özellikle anadolu yakasında isteme sebebim o :)

büyükadaya giderizde dönemeyiz gibi :p

edit: çengelköy'de bi yerler buldum. Ama nasıllar bilmiyorum işte.

Kordon
del mare
rigel

bunları buldum şimdilik. En kötü beylerbeyinde seçeneğimiz var da bizim burayıda istemiyorum pek. Özel gün kutlamak için mahallemi seçmek garip geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

del mare fena değil ama baya pahalı ve kesinlikle salaş değil 3 tane porsche 911 turbonun arka arkaya çıktığını gördüm ordan

çengelköy'de yiyeceksen iskele'de yiyeceksin en iyisidir her zaman

lacivert olabilir mesela ama o da pahalıdır

balık yiyeceksen kötü yerde yeme, hem sen birilerini götürüyorsan ve aralarından biri zehirlenirse (ki olabilir gayet) rezil olursun...

(set balık iyidir bu arada ama bir lacivert veya iskele değil)

fiyat siralamasi da asagi yukari:

bebek > tarabya > cengel/beylerbeyi
Sosyal ağlarda paylaş

anadalu kavağı yakın değil işte :( akşamüstü çok trafik oluyor sahil yolunda :( ben zaten beylerbeyinde oturduğum için bizim burayı az çok biliyorum. ama çengelköyde hiç bi yere gitmedim..

paraya fazlasıyla kıyıp villa bosphporus'a mı gitsek diye de düşünüyorum filan. ama çengelköyde güzel işte o yüzden karar veremedim :( rastgelede bi yere girince patlamak istemiyorm.

bu arada kandilli değil, kanlıca'da ilk dediğim yer. direk vapur iskelesinin orda. ama dışarı masalar filan koyuyolar. orasıda fena değil işte.
Sosyal ağlarda paylaş

ben sana biyer söliyeyim arkadasım eger sana uyarsa beykozda istanbul büyük sehir belediyesinin yeri var hem deniz kenarı güzel salaş gibi hemde uygun fiyatı paçanga böreginide süper yapiyorlar yer tarifi ise beykoz sahilde adliye binasını gectikten sonra sag tarafta shell veya bp hatırlamiyorum tam karsisi
Sosyal ağlarda paylaş

Anadolu diyosan,
anadolu kavağına git abicim, mis gibi yer.
( avrupadan gitmeyi biliyorum sadece, sarıyerden pırpıra biniosun 10 dakka )

30-40 kaada alkol meze balık çıkarsın.
En sonunda kavağın, jandarma mı polis karakolumu ne var onun hemen yanında babanın yeri var oraya gir, güzel orası tenhada oluyor.

çıkışta lokumda yersin

edik: Anadolu kavağı olmaz demişin uzak demişin :(.
Abi anadolu tarafında nie oturuosun ki zaten :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...