Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hardcore Türk Guildleri ve LK

Absolut

Öne çıkan mesajlar

en azından cataclysmde bu sorunlardan arınıcaz gibi.. 25 , organize olabilen topluluklarda bile ulaşılması zor bir rakam , ki burda bahsedilen olay "kişisel zevk" içeren bir durum ve zevk haricinde görev niteliğinde birçok gereksinimi de bulunuyor.

25 kişi "hadi haftaya şu gün sinemaya gidiyoruz" derken bile birçok sorunla karşılaşılabilicekken , hardcore gaming içerisinde bu rakama ulaşmak gerçekten zorlayıcı.

COH'un göünü seviyorum , 6 kişi ile bile oyunun bütününden zevk almak mümkün heh
Sosyal ağlarda paylaş

Bezerye said:
ben Namtar, Narcolepsia'nın officerlarından birisiyim şuanda sıralama olarak da türkler arasında saydığım hardcore guildlerden sonra ilk gelen guild biziz 7. sırada, ha bunuda çok iyiyiz bakın bizide görün anlamdında söylemiyorum bazı insanlar bu adamda kimki herifleri eleştiriyo vs diyebilir ve asıl anlatmak istediğim icc açıldığında kurduğumuz (ki gearlı olarak kurmadık 10 tane toplasan adam vardı alayıda çerçöp gearlı) zar zor raidler çıkararak nerdeyse diğer hardcore guildlerle aynı progresste olduğumuz ve bunu görerek bizim playerlarımızı ve hardcore guidlerimizi sorgulamamdır ,hiç bir şekilde milliyetçilik ve benzeri bir sempatizanlığımda yoktur ama gerçekten şuanki durumda bukadar ulusal guild ilerdeyken bizim neden bukadar geride olduğumuzu merak ediyorum -yazıların amacını anlamayanlar olmuş artık nasıl oluyorsa işte o amaç bu- )

Böyle saflar çıkıp progressimiz aynı siz hardcore biz yeni dırdırı yapıyor ya blizarta helal olsun.. Buff'ı %25'e cekince onundeki boss moss olmuyor ama gelde anlat şimdi adama.. o huzurlu.. o mutlu.. eşitiz ya...
ahanda eşit..

araya girmiş 2500 guild adam çıkmış neden türkler bu işi yapamıyor diyor :D

Yapıyoruz arkadaşım.. gittikçe daha iyi yapıyoruz.. Çok daha iyisini de yapıcaz.. Sen rahat ol..
Sosyal ağlarda paylaş

@sadox adamın yazdığını okudum. adam icc çıktığında guildi kurduk, gearimiz yoktu demiş. sen hala biz sizden önce kestik falan demişsin.

adam size bok falan atmamış. aynı işte progresiniz 1 boss farkediyor. madem yapıyorz aga diyorsun yap işte kes lk yı madem.

ikinizi de tanımam etmem de saçmalamanın da manası yok
Sosyal ağlarda paylaş

Moonstar diye bi guildimiz vardı vanillanın son zamanlarına doğru Ragnarosh kesmek için FR gerekiyodu hatırlayanlar bilir.
O itemleri kasmak için core hound derilerini falan guild bank'a alıyoduk herifler onun için guildde kazan kaldırdılar.
Guild lideri emirvari konuşuyor diye kazan kaldırdılar.
Yani ne diyim daha bi dahada Türk guildiyle işim olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Zarif said:

@sadox adamın yazdığını okudum. adam icc çıktığında guildi kurduk, gearimiz yoktu demiş. sen hala biz sizden önce kestik falan demişsin.

adam size bok falan atmamış. aynı işte progresiniz 1 boss farkediyor. madem yapıyorz aga diyorsun yap işte kes lk yı madem.

ikinizi de tanımam etmem de saçmalamanın da manası yok

sizden önce kestik demedim göz ucuyla geçip yorum yapmasan daha iyi olur.. Aynı boss'u (sayı ile değil nitelik olarak) kesmedik demeye çalıştım ama tam bu cümleyi kurmayınca tabi seni biraz zorlamışım..

LK kesmek için denemek lazım.. khala'da belirtmiş ztn tatil havasında olduğumuzu..

Beni rahatsız eden hatta üzen bu iş TR guildleriyle olmaz diyenler.. International guildlerle daha rahat olacağı kesin ama national guildlerin başarısı da ortadayken biz şoyle milletiz boyle milletiz diye sızlanacagına insanlar emek vermeyi goze alsa bizden de çok başarılı guildler çıkacağından hiç şüphem yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Türklerle beraber en son ultima oynadım ondan sonra nefret ettim zaten, %80i embesil topluluğu kötü oynamalarını bir kenara atayım adamlar kafadan sorunlu iki laflarından birisi küfür ve drama potansiyelleri çok yüksek. Bu gibi sebeplerden ötürü wow'da 3 yıl boyunca guild dışında türk olduğumu bile söylemedim kimseye. Arada birkaç tane düzgün kişiler çıktı türk olarak bi onlara söylemiştim onun dışında hiç işim olmaz.

Rikkie'ye birisi haber versin 3 haneli rank kavgası gördüm yukarıda, rikkie koş elitistler bastı forumu 3 haneli rank kavgası yapıyorlar yetiş çabuk ! ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

TBC'de daha başarılıydı sanki Türk guildleri. Çatır çatır Illidan farmlayanları vardı nerflerden önce.

o mecburiyetten. yine normal mod bosslar farmlanıyor. adam için 264 olmuş 277 olmuş item çok önemli değil.

o bossu kestik mi kestik. haftaya gelmiyor raide.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

TBC'de daha başarılıydı sanki Türk guildleri. Çatır çatır Illidan farmlayanları vardı nerflerden önce.

ya tbc le alakasi yok bence aslinda suanki guildler tbc dekinden daha basarili bence. ozellikle kael faciasindan sayarsak. illidani gec bt nin tamami gereksiz kolaydi. illidan 4 saat surmustu kesmek ama kael ayarca ugrastirdi keza vashj da oyle. ( her ikisinin kill i de nerf oncesi icin konusuyorum nerfden sonra inanilmaz kolaylastirdilar.) Turk guildlerin bu donem icinde cogu ya tekrardan kuruluyor ya da baglanti sıkıntısı / class / oyuncu sıkıntısı yasiyordu.. Turk guildleri bu sorunlarla ugrasirken cogu yabanci guild bu attune questlerini coktan gecmis uzun bir sure bt farmlamisti.

wotlk progresslerine baktigimizda guildlerin icc ve totc daki heric progressleri hic fena degil. ulduar ilk doneminde de ilk 50 lere giren 2 guild oldu (Shine / Delusion). Bence buyuk bir basari. Tnc doneminde bu kadar yuksek siralama goremedik ne yazikki hic bir turk guildinden. vanillaya donersek zaten o konuyu hic acmayalim. Yabancilar neferian farmlarken turk guildleri mc ye anca anca girebiliyordu.

Ayrica tbc ve vanilla zamanlarinda baglanti suanki kadar iyi degildi. Freedom vb proxy programlari oynayanlar tarafindan kesfedilmemisti. Tbcde ramazan ayinda millet 12 den sahura kadar raid yapiyordu kesebilmek icin. baglantinin en iyi oldugu zaman o saatler arasiydi. Günlerce ugrastiktan sonra saat sabah 4 kusurde kesebilmisti(Revolution). 1 ay oncesinde vashji ilk kesen turk guildi Hajnalin vashj dan sonra progresi durdu.

Lafin kısası tbc de bazi bosslar zor da olsa bosslarin gec inmesinin nedeni biraz da baglanti problemleriydi. Ayni zamanda vanilladan kalan buyuk guildlerin dagilmasi ve sonrasinda kurulan guildlerin uzun soluklu olmamasi da bir neden.(Catastrophe / İnvadoria / Ghaza vb.)

Su an lk nin kesilememis olmasi gordugum kadariyla asiri zor olmasi ve hatasiz oynamayi gerektirmesi. Ama % 25 buffdan sonra kesilmesi gerekiyordu o da yaz donemlerine denk geldi. Belki okul donemi olsaydi farkli olurdu sonuçlar bir çok turk guildi için. Buna yabancilar da dahil.
Sosyal ağlarda paylaş

Castiel said:

Ha ha rp yapan yok millet alıngan ben ne yapayım :) Casual adam casual olduğunu beyan edince sorun yaşanmıyorsa aynısı bunun içinde geçerli olmalı, olmuyorsa milletin sorunları var demektir bana çok normal geliyor yani size garip gelen nedir onu çözemiyorum.

burdaki tek hardcore oyuncu sen değilsin castiel ama en itici oyuncu sen olduğun kesin gibi bişey. bu ne ego bu ne anlamsız atışma merakı? gereksiz yani calm down bro ne diim ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha ha emin ol çok umursuyorum itici görünmeyi :)

Burada bu şekilde davranmaya başlama zamanım sınırlı bilgilere sahip insanların bazı ameleler tarafından sordukları sorular odaklı trollenmeye başladıklarını görmeme denk geliyor.

Bu size itici gelmiyor gayet normal değil mi ? Ben bu forumda verdiğim bilgilerle onlardan daha fazla kişiye yardımcı olmuş birisiyim o yüzden ne olduğunu bilmeden atlamamak gerekiyor.

Bilmeyen ama düzgün şekilde soru soran adamları ezmek ya da aşağılamak uo yıllarından itibaren paticik içerisinde devam eden bir alışkanlık. Ben buradaki yeteneksiz olup oyunu yalayıp yutmuş edasıyla hareket edip bu tür davranışlar sergileyenlere karşı istediğim şekilde hitap ediyorum onlar yaptırım görmüyorsa bu serbest demektir.

Hardcore başka kim var bilmiyorum benim seviyemde birisinin varlığı ya da yokluğu buradaki temel unsur değil mesajların analizini yaparsan zaten varman gereken noktayı göreceksindir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...