Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader Kings 2

Efrasiyab

Öne çıkan mesajlar

bu arada gamestop'ta old gods 7,5$ şu an indirimde. steam istiyor diyor ama tam emin olamadım key mi veriyor gmg gibi diye, bilen var mı?

"Sorry, your cart contains an item which you cannot purchase at your location. Please remove the item to checkout."

doh!

şunu alabilen birisi varsa istedikleri 7,5$'lık oyunu alıp takas edebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

old gods hariç herşeyde %75 indirim var steam'de bugün, bilginize arzolunur.

norse portraits nasıl? tam emin olamadım gördüklerimden. bir de mediterrenean alsam mı dedim ama o facia sanırım ya, pişman olacakmışım gibi. :/

Norse gayet iyi. Ben mediterreneanı da sevdim, ama onu beğenmeyen çok var.
Sosyal ağlarda paylaş

evet aldım hepsini %75 indirimdeyken ama akdeniz yüz paketi pişman etti tahmin ettiğim gibi. nasıl o kadar hem kötü hem alakasız yapabilmişler cidden hayretler içerisindeyim.

bu arada şu gamestop'tan old gods alabilecek amerika'da oturan bir arkadaş varsa 8-10$'lık filan oyun takas ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Promenader said:

uğraşma ya 'murican direk vpn falan takıl.

[hr]

o değilde hamsilipilavında boş olduğu bir vakit multi atalım ?

geçen attım ben 3 kişi çok zevkli oldu valla. atılabilir. eksik 3-5 dlc vardı bende de müzik tüy kıl gibi hepsini aldım iyi oldu. aslında got modunu multi atsak tadından yenmez
Sosyal ağlarda paylaş

Promenader said:

[hr]

vpn denemişler işlememiş, müşteri hizmetlerinden adam gelmiş iptal etmiş lol.

geçti galiba zamanı meh, bir murican çıkmadı vefalı forumda. :/
Sosyal ağlarda paylaş

dayanamadım aldım artık old gods'ı, helali hoş olsun.

mediterrenean face pack'i öğürttüğü insanlardan biriyseniz benim gibi, şöyle çok iyi bir mod buldum. bayağı insana benzediler şimdi. bütün milletlerden yüzleri gruplayıp normalleştiriyor. türklerin bile ayrı yüzleri var, fix arap yüzü değil.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

Promenader said:

[hr]

geçen attım ben 3 kişi çok zevkli oldu valla. atılabilir. eksik 3-5 dlc vardı bende de müzik tüy kıl gibi hepsini aldım iyi oldu. aslında got modunu multi atsak tadından yenmez

ben daha got modunda robertin isyanından sonra bi olay olduğuna tanık olmadım ya.
Sosyal ağlarda paylaş

evet gemiyle yapıyordum, gemi sayısında cimrilik yapıyordum upkeep yememek için. kaz gelecek yerden tavuk esirgemem şimdi. (:P)

ok olayı geç farkettim, mesele o değilmiş. yağmalama esnasında gemilerin yağmalanan yerin kıyısında durması lazımmış ganimeti yüklemeleri için.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an yağmalardan 1500 gold bir o kadar prestige ile geri dönüyorum her seferinde. Republicler,papalık ve akdeniz ülkeleri bol para getiriyor. Oyunun başında İngiltere'yi yağmalıyordum ancak şu an ada tamamiyle viking kontrolünde. İstanbul bile şu an viking kontrolünde artık siz düşünün 12 lvl fortress seviyesi vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

867 yılından başlayınca Karling hanedanı çok fena genişliyor oyunda. Fransa, kutsal roma german, italya hep adamların elinde. ayrı ülkeler de olsalar aynı hanedan yönettiğinden birine savaş açınca ally olarak diğerleri de dahil oluyor savaşa.

Magyar olarak başlayınca da oyun çok kolaylaşıyor. Başlangıçta elimizde upkeepi olmayan bir ordu var. Macaristanı kurmaya çalışıyoruz. Kurunca 7-8k lık beleş bir ordu daha veriyor. Sonra çevredeki küçük devletleri feth etmek çocuk oyuncağı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...