Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader Kings 2

Efrasiyab

Öne çıkan mesajlar

yalnız çok iyi yeni event'ler ve event serileri koymuşlar. 4 yaşında basilissa sarayda tahta atıyla koştururken balkonda korkuluğa yaslanmış regent'i görüyor. üstüne koşturursam balkondan atıp öldürme şansım var lol.

her şekilde goty. (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

oho her yere savaş açabiliyoruz yalnız bizans ile iyice suyu çıkmış, elin avrupasında tek countluk için casus belli mücadelesi vereyim, fabricate claim'i yıllarca bekleyeyim elin zırtapoz doğu roma'sı her yere savaş açsın, tamam roma'nın mirası dedikte böyle dengeler iyice altüst oldu herhalde ulan ettik bir şey bari faction'da getirelim de dengeyi tutturalım demişler ama kazın ayağı öyle değil. Doğu Roma zaten çok güçlüydü şimdi imba 100 yıla tüm dünyayı alırım üstüne her kralı kendi hanedanlık mensuplarımdan atar kendi kendime savaşırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

yalnız çok iyi yeni event'ler ve event serileri koymuşlar. 4 yaşında basilissa sarayda tahta atıyla koştururken balkonda korkuluğa yaslanmış regent'i görüyor. üstüne koşturursam balkondan atıp öldürme şansım var lol.

her şekilde goty. (tu)

bu bende ingilteredeyken de çıkmıştı. Ne olacak diye üstüne koşturma seçenegini seçtim benim salak cocuk aşagı düştü :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben kendi hanedanımdan kimseye toprak vermiyorum, assasination'larla kendi soyumuz kurur başka şeye yaramaz onu öğrendim. oğluma bile toprak vermiyorum.

yalnız prestij öyle bir akıyor ki benim 1 yaşında tahta geçen basilissa 16'sına vardığı gibi TEH GREAT ünvanı aldı ahah. ama haketti de, 15 yılda 5 ülkeyle savaşıp hepsini yendi. :p
Sosyal ağlarda paylaş

BlackSheep said:

Sam kadın heir gösterirken elective çok zorlamıyomu ya? Hani çünkü anten dükün teki kendine verse oyu birinci olmasa bile claim alıyo sanırım?

valla eskiden zorlamıyordu, deneyebilince söylerim. 100 yıl geçti hala elective yapamadım.

ama tabii ilişkileriniz hep yüksek olacak, böyle erdem timsali seçeceksiniz devamlı +10 +10 ilişkiye bonusları dizen.

şimdi şansım yaver gitti, 20dk deha koca aradım (dahiler hep müslüman nedense meh) ve ilk doğan kız çocuk cinyıs oldu. onu seçtirmeye çalışacağım bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum valla benim gözüm yemedi şu faction olayı varken elective e geçmek.Millet kendini geçirtmek için başa iş karıştırır falan.

Buarada savaştıkları için crown authority arttıramıyosan millete krallık falan verirsen onun altındaki dükler kontlar savaşıyo olsada engel olmuyo senin authority arttırmana.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...