Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader Kings 2

Efrasiyab

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

Oyunda şööle bi gariplik var, Leon kralı olarak açıyorum evlenecem tüm kızlar nefret ediyor kırmızı kırmızı:D tekrar start yapıyorum düzelmişler!?
Saraya eleman alacam 3 altın diyor, tekrar start yapınca 7 altın oluyor bir daha start yapıyorum 4 altın oluyor, yahu ne oynak oyun bu lol

Tatar reis ben genelde yazan'dan çok okucuyumdur, ve merak ımı mazur gör ama, skyrim , jagged alliance ve crusader kings 2 aktif tecrübe paylaşımı yapıyorsun, abi kaç oyunu aynı anda oynuyorsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

massosoit said:

bu crown authority tam olarak ne işe yarıyor.

Her asamasinin etkisi degistirdigin ekranda tooltip olarak yaziyor.

Genel olarak, otorite arttikca vassallarinin yetkisi kisitlaniyor. Kendi aralarinda savasamiyorlar, istedigin zaman unvanlarini alabiliyorsun, ordunun basindaki komutanlari sen belirleyebiliyorsun vs.
Sosyal ağlarda paylaş

"White Wolf" said:

"Tatar Ramazan" said:

Oyunda şööle bi gariplik var, Leon kralı olarak açıyorum evlenecem tüm kızlar nefret ediyor kırmızı kırmızı:D tekrar start yapıyorum düzelmişler!?
Saraya eleman alacam 3 altın diyor, tekrar start yapınca 7 altın oluyor bir daha start yapıyorum 4 altın oluyor, yahu ne oynak oyun bu lol

Tatar reis ben genelde yazan'dan çok okucuyumdur, ve merak ımı mazur gör ama, skyrim , jagged alliance ve crusader kings 2 aktif tecrübe paylaşımı yapıyorsun, abi kaç oyunu aynı anda oynuyorsun :D

Valla kurulu oyunlar ama bitireceğimden değil yani, öyle kasıp bitireyim yapmıyorum. mesela bu Crusader'da hala öğrenme aşamasındayım aynı kralı tekrar startlatıyorum paso, Skyrim'de ise en çok 15lvl oldum lol Bi Jagged'a uzun zaman ayırdım haftasonu diyebilirim
Sosyal ağlarda paylaş

massosoit said:

bu crown authority tam olarak ne işe yarıyor.

vassal'san artmasını istemezsin, kralsan artmasını istersin uzun lafın kısası ama laws'a bak dendiği gibi kralla oyunu açıp. :)
Lancelion said:

holy orderlar ne ara çıkıyorlar ? isveç kralıyım, crusade varken jerusalemi acre yi bastım, tapusunu aldım ama sürekli levy kaldırıp göndermek de olmuyor savunmak için.

bir de demesne fazla büyüyünce kime veriyorsunuz toprakları ? kan bağı mı yoksa courtierler mi ?

sanırım 1100'lerde çıkıyordu templar'lar, töton'lar 1200'lerde. aynı gerçek tarihler, wiki'den bakabilirsin kaç yıllarında çıkmışlar ilk. moğol istilaları, kara veba filan hepsi gerçek tarihlerde.

kan bağı çok sıkıntıya yolaçtı, herkes birbirini kesti devamlı. şimdi great house olmayan, aynı kültür ve dinde, ismi "of" ile başlamayan birilerini arıyorum people menüsünden. halihazırda toprağı olan ailelere verirsen çok hızlı blob oluyorlar birbirlerini öldürüp.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...