Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydu net Yeni tarifeler

ajmet

Öne çıkan mesajlar

valla ben kablocuyum, pingler düşük evet. bi oyuna girdiğimde türk sunucusuysa genelde en düşük ilk 3 ping'den biri ben oluyorum. yabancı sunucularda ise50-60 ping bile görebildiğim olabiliyor. ha ama şikayetlerim yok mu, var abi. Fakat şöyle de bişey var, müşteri hizmetleri gayet başarılı. problemi telefondan çözemiyorlarsa hemen ekip yolluyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende ilk kablonet kullanıcılarındandım ve zamanında son derece memnundum. Ancak Adsl pingleri iyice sapıttı ve alternatif aramaya başladım.
Yok mu aylık 90 tl civarını geçmeyen ve beni yabancı serverlarında ping zulmünden kurtarabilecek bir yöntem :>
@xenocide: Senin ki uydunet mi kablo mu, yoksa uydunet zaten kablonet mi karıştırdım ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

janis said:

Değişmez. Hatta bir uydunet kullanıcısı olarak sana tavsiyem uydunetten uzak dur. ADSL çok başarılı demiyorum , ama emin olki Uydunetten daha iyi. Eskidenmiş uydunet'in olayı. Artık ADSL her türlü eziyor. (Fiyat / Performans)
yahu kabloda sınırsız 1mbit+tv 29tl iken nasıl adsl'den fiyat/performans olarak daha iyi?
Sosyal ağlarda paylaş

e sen de kablo daha iyi diyorsun yani?
ama arkadaş adsl daha iyi demiş, ben onu soruyorum

ben de yıllardır adsl kullanıyorum kabloyu sadece 10-12 yıllık arkadaşımın kullanımından biliyorum. Adsl'de hiç kopma yavaşlama gibi sorunum olmadı apartmanın telefon kutusunu değiştirdikten sonra ki bu da yaklaşık bi 5-6 yıl demek oluyor. Benim aldığım performansın daha iyisini alıyor o yıllardır kabloyla. ping konusunda her zaman daha iyi, download hızı bende max 100ken onda ~120. e fiyatı da benim kotalıya verdiğim paranın aynısı ve kotasız.
Sosyal ağlarda paylaş

Bahçeşehirde aynı durumdaydı 1 sene evvel, benim bildiğim bizim o bölgede genel bir sorun vardı ve adamlar sorun olmadığı yönünde ısrar ediyorlardı. Ping değilde Loss inanılmaz boyutlardaydı %75 packet loss çıkıyordu. Ama 6 aydan beri bir problem yok, yani olmayan sorun çözüldü adamlara göre. Bizim Wow oynanmıyor haldeyken şimdi 100 altında ping bile alınabiliyor. Yanlız kabloda böyle sorunlar başladığında çok uzun sürüyor ve gerekli yardımıda alamıyorsunuz zira adamlar sorun olmadığında ısrar ediyorlar. Sırf bu sebep yüzünden kotalı Adsl'de var artık, çünkü sorunlardan gına gelmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

5mbit için utorrent ayarı yazabilecek olan var mı? Sitesindeki fazla karışık geldi, şöyle 2-3 şey değiştireyim neti üzmesin yeterli.

ayar yapacak bişi yok. xx/1m yap speedguilde ayarını. daha sonra sag alt tarafdan toplam download limiti 400yap. upload 1 yap (sana kalmış)

bende öyle hem youtube sorunsuz video izliyorum hem oyun oynuyorum hemde download sadece digiturkwebtv'de mac izlerken kapatıyorum downloadu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...