Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydu net Yeni tarifeler

ajmet

Öne çıkan mesajlar

fizban, mevcut aboneler tarife degistirinice bedava ktv hedesinden yararlanabiliyor mu? o konuda kesin bir bilgin var mi?

zira ben zaten 54 + 17 seklinde net+tv veriyordum, 2 lira indirimle 5mbit e geciyor gibi olucam.

turksat i ve diger isp lerin son zamanlarda neler yaptiklarini dusununce gercek olamayacak kadar iyi geliyor kulaga.
Sosyal ağlarda paylaş

e abi bunlarda 2mb bağlantı vardı ucuz o ne oldu ?

bu olmuş ;

Mevcut aboneler yeni tarifedeki istedikleri hıza geçiş yapabilirler. Mevcut aboneler tarafından herhangi bir hıza geçiş talebi yapılmaması halinde eski tarifede abone oldukları hıza ait ücretler üzerinden hizmet almaya devam edeceklerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Bunun sadece adi mi uydu net yoksa internet baglantisinin da uydu ile ilgisi var mi ?

Varsa kotu havalarda tt'den beter olmayacak mi bu ?

kablo tv üzerinden internet. 2003'ten beri kullanıyorum, hatta hiç ttnet adsl kullanmadım, dial-up'tan direk kablonete geçtim, klasik türk altyapısının verdiği geleneksel sinirler haricinde herhangi bir eksiği yok sanırsam adsl'den.
Sosyal ağlarda paylaş

uydunet said:

Mevcut herhangi bir Uydunet kampanyasında bulunan taahhütlü müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.

Eski tarifelerimizden faydalanan taahhütsüz Uydunet aboneleri Uydunet tarife değişikliği ile kampanyadan faydalanır.
beles ktv + uydunet kampanyası ile ilgili boyle yazıo yani bi kampanyadaysanız hali hazırda kullanamıyosunuz degilseniz kullanabiliyosunuz eski kullanıcılar olarak da
Sosyal ağlarda paylaş

Mathias said:

Mevcut aboneler yeni tarifedeki istedikleri hıza geçiş yapabilirler. Mevcut aboneler tarafından herhangi bir hıza geçiş talebi yapılmaması halinde eski tarifede abone oldukları hıza ait ücretler üzerinden hizmet almaya devam edeceklerdir.

vay anasını. illa yeni tarifiye geçtiğimizi söylemek gerekiyor demek ki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...