Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2010-2011 Sezonu Genel Tartışma

pascalnouman

Öne çıkan mesajlar

İşte Serdal Adalı'nın yaptığı açıklamalar;

- TAYFUR HOCA HAYIRLI OLSUN -

Tayfur hoca hayırlı ugurlu olsun. Son bir hafta içinde yönetim kurulu ile bir türlü bir araya gelemedik. Bugün kısmet oldu 2+1 sene Tayfur hoca ile devam edeceğiz.

- YARIN İSPANYA'YA GİDECEĞİZ -

Yarın İspanya'ya gideceğiz. Çarşamba günkü maçı izleyeceğiz. Oradan Almanya'ya geçeceğiz. Orada görüştüğümüz Türk oyuncular ile görüşeceğiz.

- FORLAN'IN MAAŞI YÜKSEK -

Forlan transferinde herşey paraya bağlı. Çokta dengeleri bozmadan transfer yapmak istiyoruz. Kulübü ile görüştük. Kulübüne ödeyeceğimiz paraları bir noktalara getirdik sayılır. Şuanda aldığı mevcut maaş çok yüksek. Forlan'ın yaşı itibari ile fon kullanmamız zor görünüyor. İşin maddi kısmını çözersek olur. İlla da olacak diye bir durumumuz yok.

- TAYFUR HOCA İLE YARIN TOPLANACAĞIZ -

Yarın sabah Tayfur hoca ile oturacağız. Yerli futbolcular ile ilgili raporunun üzerinde çalışıyoruz. Yerli yurt dışında ki futbolcular ile ilgili bir toplantı yapacağız. Bu senede star olmasının yanında işimize yarayacak futbolcular lazım.

- GUTI KALIYOR -

Guti kalıyor. Önümüzde ki sezonun ortasına doğru oturup tekrar konuşacağız.

- EGEMEN'İ İSTİYORUZ -

Egemen bizim istediğimiz ve takdir ettiğimiz bir futbolcu. Egemen ile oturup pazarlığıa girmedik. Egemen istediğimiz bir futbolcu. Bonservisi elinde. Bursasporlu futbolcusu İbrahim'i de istiyoruz. Samsunspor'un savunma oyuncusu Kemal Tokak ile ilgileniyoruz. Sezon içerisinde eksiklerimizi iyi gördük. Ersan konusunu başkanımız ilgileniyor. Ben bu konu hakkında konuşmak istemiyorum.

- TARAFTARIMIZ VE CAMİAMIZDAN ÖZÜR DİLİYORUZ -

Geçtiğimiz sene Mustafa Denizli'nin bıraktığı takımdan 4 kişi oynuyor. 7 Tane yeni adam var. 7 tane adamın alışması zordur. Bunu bekliyorduk fakat biraz uzun sürdü. Kupayı aldığımız için mutluyuz. Ziraat Türkiye kupasını başarı olarak görmüyoruz. Beklentilerimiz daha fazlaydı. Ben taraftarımız ve camiamızdan bu konu için özür diliyorum. Sezon başından beri ciddi sakatlıklar yaşadık. Bir türlü takımın iskeletini kuramadık. Aşaığı yukarı 58 karşılaşma oynadık.

- BOBO İLE BUGÜN GÖRÜŞTÜK -

Bobo ile bugün görüştük. Bobo'ya vereceğimiz rakamı bildirdik. Kendisi düşünecek ve önümüzde ki hafta durumunu bildirecek.

- KALECİLERİMİZİ GÖNDERMEYİ DÜŞÜNMÜYORUZ -

Şuanda bir kaleci bulmadan kalecilerimizi göndermeyi düşünmüyoruz. Çok cazip bir teklif gelirse düşünürüz.

- FERNANDES'İN KULÜBÜ İLE GÖRÜŞECEĞİZ -

Avrupa'ya gittiğimizde Fernandes'in kulübü ile bir araya geleceğiz. Bonservisi konusunda oturup menajeri ile görüşeceğiz.

- SİVOK GİTMEZ -

Sivok gidecek yabancıların en sonunda geliyor.

- İNÖNÜ STADI AĞUSTOS, EYLÜL AYLARINDA -

İnönü stadının yıkımı için büyük bir ihtimal ile seçimden sonra Ağustos, Eylül gibi bir cevap verebiliriz.

- MUSTAFA DENİZLİ'YE TEŞEKKÜR EDERİZ -

Geçtiğimiz sene Atınç Mustafa hocanın profesyonel yaptırdığı bir oyuncu. Kendisine teşekkür ediyoruz. Atınç çok iyi bir oyuncu olacak.

Adalı'nın ardından sözü alan Mustafa Denizli; Fizik olarak çok gelişmeye müsait. Boyuna rağmen çabukluğuda iyi. Bugün bir pozisyon hatası yaptı. Bunuda oynayarak atlatacak.Olağanüstü bir geleceği olacak. Bir genç futbolcunun kazanabileceği özellikleri eksik. Atınç, Rıdvan, Necip ve Onur Beşiktaş'ta kalıcı olur.

- TRANSFER POLİTİKAMIZ YERLİ FUTBOLCULARIN ÜZERİNE KURULDU -

Gideceklerin sayısı geleceklerden çok daha fazla. Bu seneki transfer politikamızda yerli futbolcular ağırlıklı olacak.

- KİM ŞAMPİYON OLURSA OLSUN UMRUMDA DEĞİL -

Kimin şampiyon olacağı umrumda değil. Beşiktaş olmadıktan sonra kimin olacağı beni ilgilendirmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...