Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2010-2011 Sezonu Genel Tartışma

pascalnouman

Öne çıkan mesajlar

aktiftablet said:

oldun said:

Red said:

guti yatmaya geldi dediğimde neler demiştiniz ahahha

abi bunu demek için mi bekledin 26-27 hafta

1. Transfer yapıldığında X yatmaya geldi yaz.
2. Kötü oynadığı bir maçı bekle
3. A ve H harflerine rastgele sayıda basarak post at.
4. Bütün transferler için tekrarla
5. Profit

Ayrıca Guti en az 10 maçta takımın en iyi olmuştur. Tayfur Guti'yi forvet gibi oynatıyor. Schuster ön liberoların arasında oynatıyodu ve Guti çok rahat top alıp takımı ileri taşıyan adam oluyodu. Tayfur Guti'yi tehlikeli bölgere yakın oynatmak istediğinden topla kolay buluşamıyor.

abi galatasaraylılara hak vermek lazım,sıkıntılı dönemden geçiyorlar,sarmaya yer arıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Forlan iyi vurur diyorum

08 Nisan 2011 Cuma - 14:24
NTVSpor Beşiktaş'ta yeni sezon hazırlıkları başladı. Siyah-beyazlılar sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Bobo'nun yerine dünyaca ünlü bir golcüyü renklerine bağlamaya çalışıyor. Bu isim Atletico Madrid'in Uruguaylı golcüsü Diego Forlan.

Ntv Spor'dan Hakan Gündoğar'ın haberine göre, şu anda İstanbul'da olan Atletico Madrid Başkanı Enrique Cerezo ile Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Serdal Adalı'nın Forlan transferi için bir araya geldiği öğrenildi.

Beşiktaş'ın bu görüşmede Uruguaylı golcü için teklifini yaparak transferde somut bir adım atmak istediği belirtildi. 31 yaşındaki forvetin ise Beşiktaş'ın teklifine sıcak baktığı iddia edildi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi guti transferi daha gerçekleşmeden yatmaya geldi demiştim

evet adam yatmaya geldi kabullenin

senede 10 maç güzel oynadı diosunuz.senede 10 maç yetmiyor işte.guti benim aklımda istinye parkta gezen rangeroverıyla ters yöne giren gece maceralarıyla aklımda kalıcak bir futbolcu oldu türkiyede.

bunu kabullenmek lazım galatasaraylılıkla alakası yok.

hani beşiktaşı şuan galatasaraydan farklı görüosanızda sizin körlüğünüz.

ben şahsen böyle adamları izlemek istemiyorum artık.gelip 2 tane forma satıcak falan.taraftarı kandırmak için yapılan isim transferleri.

bir aksilik olmaz ise beşiktaşta maglubiyet rekoru kırıcak
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

Forlan iyi vurur diyorum

08 Nisan 2011 Cuma - 14:24
NTVSpor Beşiktaş'ta yeni sezon hazırlıkları başladı. Siyah-beyazlılar sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Bobo'nun yerine dünyaca ünlü bir golcüyü renklerine bağlamaya çalışıyor. Bu isim Atletico Madrid'in Uruguaylı golcüsü Diego Forlan.

Ntv Spor'dan Hakan Gündoğar'ın haberine göre, şu anda İstanbul'da olan Atletico Madrid Başkanı Enrique Cerezo ile Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Serdal Adalı'nın Forlan transferi için bir araya geldiği öğrenildi.

Beşiktaş'ın bu görüşmede Uruguaylı golcü için teklifini yaparak transferde somut bir adım atmak istediği belirtildi. 31 yaşındaki forvetin ise Beşiktaş'ın teklifine sıcak baktığı iddia edildi.

http://www.bjk.com.tr/tr/haberler.php?h_no=20306
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

abi guti transferi daha gerçekleşmeden yatmaya geldi demiştim

evet adam yatmaya geldi kabullenin

senede 10 maç güzel oynadı diosunuz.senede 10 maç yetmiyor işte.guti benim aklımda istinye parkta gezen rangeroverıyla ters yöne giren gece maceralarıyla aklımda kalıcak bir futbolcu oldu türkiyede.

bunu kabullenmek lazım galatasaraylılıkla alakası yok.

hani beşiktaşı şuan galatasaraydan farklı görüosanızda sizin körlüğünüz.

ben şahsen böyle adamları izlemek istemiyorum artık.gelip 2 tane forma satıcak falan.taraftarı kandırmak için yapılan isim transferleri.

bir aksilik olmaz ise beşiktaşta maglubiyet rekoru kırıcak

lol Guti'yi hiç izlememişsin belli. Ayrıca 10 maç oynadı demdim, en az 10 maçta takımın en iyisi oldu dedim. Sakat olmadığı her maç (bir maç cezalıydı) oynadı ve Schuster zamanındaki her maçta iyi oynadı. Onsuz maçlarda çok zorlandık zaten, Tayfur'la iki maç oynadı ve forvet gibi oynadığı için yeterince top alamadı. Beşitaş maçlarını tkaip ettiğin halde bunu söylüyosan kör sensin. Nihat yatmaya geldi deseniz anlarım da, bok atmaya çalışıp fail oluyosunuz. Hele bi de ben artık böyle adam görmek istemiyorum demişsin ki kaba etlerimle güldüm, kaç tane Guti gibi adam gördün Türkiye'de? Üç beş tanedir Türkiye'ye gelen bu kalite de adam. Ben özellikle böyle adamları izlemek istiyorum, hatta Beşiktaş'a gelmeseler de diğer takımlarda izlemeye razıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi galatasaray cok kotu oldugu için genelde fener trabzon beşiktaş takip ettim

kusura bakmayında guti naptı bu sene

vasatın üstüne cıktıgı maçlar bir elin parmagını geçmez.

taraftar gözlüğüyle maç izlemek böyle bişi olsa gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

en kötü en ölü halimizle bile sezonu bence en iyi bitiren takım gene beşiktaş. genel bir değerlendirme yaparsak
trabzonspor : şl ön elemelerde elendiler . avrupa ligi ön elemelerinde elendiler . türkiye kupasında gruptan cıkamadı. şampiyonlukda %80 şansı var

fenerbahçe : şl ön elemede elendiler . avrupa ligi ön elemlerinde elendiler türkiye kupasında gruptan cıkamadılar . şampiyonlukda %20 şansı var

galatasaray : anlatmaya gerek yok

beşiktaş : avrupa liginde guruplara kaldık , gruplardan cıktık , türkiye kupasında finale cıktık %80 kupayıda alırız .

şöyle genele bakınca en kötü halimizlebile sezonu en iyi geçirdiği sanılan takımlardan 1 adım öndeyiz şimdilik.. şampiyon olan takımla durumlar eşit olur anca
Sosyal ağlarda paylaş

PZero said:

en kötü en ölü halimizle bile sezonu bence en iyi bitiren takım gene beşiktaş. genel bir değerlendirme yaparsak
trabzonspor : şl ön elemelerde elendiler . avrupa ligi ön elemelerinde elendiler . türkiye kupasında gruptan cıkamadı. şampiyonlukda %80 şansı var

fenerbahçe : şl ön elemede elendiler . avrupa ligi ön elemlerinde elendiler türkiye kupasında gruptan cıkamadılar . şampiyonlukda %20 şansı var

galatasaray : anlatmaya gerek yok

beşiktaş : avrupa liginde guruplara kaldık , gruplardan cıktık , türkiye kupasında finale cıktık %80 kupayıda alırız .

şöyle genele bakınca en kötü halimizlebile sezonu en iyi geçirdiği sanılan takımlardan 1 adım öndeyiz şimdilik.. şampiyon olan takımla durumlar eşit olur anca

en kötü ölü halinizin sezon başında bu sezon maç kaybetmeyeceğini iddia ediyodun, yüzyılın kadrosu yıldızlar karması diyodunuz ama :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...