Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pic thread

fastreloader

Öne çıkan mesajlar

Quel-Thul said:

http://jpg.artige.no/store/8089.png

ve bu tabi ki daha 1 saat önce yaşadım bunu. fotoğraf çekilmek için oturduğum yerin karşısında ayna vardı aynaya baktım ve dedim ki "oha en mükemmel fotoğrafım falan olcak". çekilen 3 poz da dünyanın en eblek insanına aitti fakat
Sosyal ağlarda paylaş

yok olmuyo abi öle, bazı ınsanlar fotojenik işte. onların sekli şemali iki boyutlu düzlemde patlak cıkmıyo düzgün cıkıyo.

normalde göze en yakın acı 50mm ama işte ondada böel patlaaklıklar oluyo diye 200mm'le falan cekiliyo portreler genelde.

bide bence en büyük sorun ne biliyomusun. mevzu makinele ilgili değil bizimle ilgili. mesela sen aynaya bakarken baska bi insanın gözlerine bakıyosun bakışın durusun ifaden ona göre değişiyo. karsında makine olunca hiç iplemeden eblek bakıyosun olay tümünle bununla ilgili bence.

o aynadaki cakmak cakmak bakışlardan, hafif gülümsemeden, ifadeli kaşlardan geriye bişi kalmıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

yok olmuyo abi öle, bazı ınsanlar fotojenik işte. onların sekli şemali iki boyutlu düzlemde patlak cıkmıyo düzgün cıkıyo.

normalde göze en yakın acı 50mm ama işte ondada böel patlaaklıklar oluyo diye 200mm'le falan cekiliyo portreler genelde.

yapalım abi bence süper olur ya
Sosyal ağlarda paylaş

bide bence en büyük sorun ne biliyomusun. mevzu makinele ilgili değil bizimle ilgili. mesela sen aynaya bakarken baska bi insanın gözlerine bakıyosun bakışın durusun ifaden ona göre değişiyo. karsında makine olunca hiç iplemeden eblek bakıyosun olay tümünle bununla ilgili bence.

o aynadaki cakmak cakmak bakışlardan, hafif gülümsemeden, ifadeli kaşlardan geriye bişi kalmıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...