Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pic thread

fastreloader

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

128mb lık mp3 oynatıcısı olan "oo güzel alet" çekerdik cd den mp3 oynatma diye bir şey yoktu

mp3leri carrefourda satın alabiliyodun. ilk tanışmam da böyle olmuştu, müzik reyonunda böle toplamışlar bi sürü mp3 cdlerini kutulu falan. bi baktım michael jackson diyo. arkasına baktım, ne kadar albümü parçası varsa yazıyo.

"ulan" dedim. "nası oluyo bu arkadaş? alıp deneyelim bakalım." şeklinde gidip aldım.

eve getirdim cdyi taktım (4x falan cd sürücüsü de) ve winamp ve mp3 ile tanıştım, dumur oldum. okuldakilere anlatıyorum inanmıyolar falan. komediydi =)
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

BabacumMostors said:

128mb lık mp3 oynatıcısı olan "oo güzel alet" çekerdik cd den mp3 oynatma diye bir şey yoktu

mp3leri carrefourda satın alabiliyodun. ilk tanışmam da böyle olmuştu, müzik reyonunda böle toplamışlar bi sürü mp3 cdlerini kutulu falan. bi baktım michael jackson diyo. arkasına baktım, ne kadar albümü parçası varsa yazıyo.

"ulan" dedim. "nası oluyo bu arkadaş? alıp deneyelim bakalım." şeklinde gidip aldım.

eve getirdim cdyi taktım (4x falan cd sürücüsü de) ve winamp ve mp3 ile tanıştım, dumur oldum. okuldakilere anlatıyorum inanmıyolar falan. komediydi =)
benim de 7.8gblık harddiskime HÖRGÜÇ GİBİ LAN.
NEYLE DOLDURCAZ OLM BUNU derdik heha
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

56k modem gece herkesi uyandırmasın diye üstüne yastık koyma? sonra huzur içersinde gece gece UO oynama sdf(orta okuldaydım nasıl mute edileceğini bilmiyordum sdf)

Onu mute edebiliyor muyduk? I'll be damned!

Kac cocukluk harcandi o ses yuzunden. Uyanicaklar mi acaba diye yasanan gerginlik falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...