Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

yok artik sunuda diyosan heh, ben mesela "gereksiz" dedigin applicationlar ile otobus/tren saatlerinden, yemek tariflerine, oyundan, taxi cagirmaya kadar bilimum hayatimi cok kolaylastiran bidunya application kullaniyorum. Telefon olarakta gorevini gayet basarili yerine getiriyor daha ne isteyim? Neye göre "ne isime yarar" dedin onu anlamadim?
Sosyal ağlarda paylaş

App track icin, app tracker, appbzr, appshopper.

xmarks var onun disinda, free wi-fi diye bi program var ise yarayabilir. kamerada Pano cok basarili, colorsplash var, fatbooth var cok eglenceli :D oyunlarda angry birds iyi, vakit geciyo.batak online var, okey online var falan, benim pek telefon oyun kulturum yok isin acikcasi.yasadigim yer icin sinema saatleri otobus saatleri tren saatleri, taksi cagirmak icin falan numaralar öneren programlar var, otarz seyler arayabilirsin. Mac icin remote programi var my mac diye. Teamviewer var, cok cok cok basarili, cok begendim. Light var, elfeneri olayi. Mutfak diye bi program var, yemek icin ise yariyo baya. Rejta diye bi program var, yakinimda kampanya yapan yerleri falan gösteriyo, burger king vs. Ama sanirsam isvec ici. Simdilik bukadar benden :)
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

facebook app yapıyor onu. Ama adres defterinde ki isimlerin doğru olması lazım.

Facebook app onu yaparken "Facebook'a rehberin gidecek ama baba" gibi bir şey dedi, izin vermedim doğal olarak. FriendSync diye bir program var o da yapıyor, eskiden feX diye bir şey vardı o da yapardı. Göbek adı ya da 1-2 karakter yüzünden eşleşemeyenleri elle eşleştirebiliyorsunuz hem bunlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...