Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

SELAM. ÇOK MERAK ETTİĞİM BİŞİ VAR.
Bu unlock falan dediğiniz, sim lock un unlock'u di mi?
Şimdi ben almanyadayım, burdan T-Mobile sim lock'lu bi alet alsam, atıyorum 4.1 fw'li, kendim, evde tek başıma, homemade bi unlock işlemi gerçekleştirip, Türkiye'min yaylalarında yetişmiş Turkcell sim kartım ile kullanabilir miyim bu aleti?
Hangi fw'lerin unlock'u var şu an?
Unlock'suz almak daha pahalı lan, neden*
Tenk ye.

evet unlock dediğimiz simlockun unlocku. Şimdi alırsan eğer almanyadan 4.1 firmwareli alet gelir çok büyük ihtimalle onunda unlocku daha yok, kasımda appleın 4.2yi release etmesiyle birlikte unlocuk çıkıcakmış ve bu unlocktan sonra turkcell'le kullanabilirsin iphoneu. Şu anda 4.0.1in unlocku var ama eğer 4.0.1 telefon bulursan tinyumbrella adlı programla baseband koruyarak 4.1e geçtiğin taktirde 4.1'i de unlock yapabilirsin. Ama fabrika çıkışlı 4.1 ise alet benim gibi beklemen lazım. Unlocksuz almak daha pahalı çünkü unlocksuz :D

Almanya da simlocklu iPhone fiyatı ne kadar bilmiyorum ama fransadan falan simlocksuz alabilirsin 16gb 629€

sim kart resmi olanlar simlocklu

Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Telefonda ki sarı ekran, arka cam çatlama ve proximity sensor sorunları garantiye dahil mi? Bilen var mı?

Sarı leke kendiliğinden geçiyor bildiğim kadarı ile. Genede garanti kapsamına girer. Prox sensor de öyle...

Arka camı sen çatlattığın için kullanıcı hatası olur ama
Sosyal ağlarda paylaş

ilk partilerde cikiyordu sari leke artik yok diye biliyorum, sensor cozuldu, arkasi cam duserse kirilabilir bunun aksini dusunmek abes olur. catlama sorunu denen sey o, duserse catlar benimkisi 2 kere dustu birisi 2 metreden tin tin hic bir sey olmadi.

alin aldirin hisselerim artsin.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.redmondpie.com/pwnagetool-4.1-jailbreak-for-all-ios-4.1-devices-teased-with-screenshot/

oh be hirtligim sonrasinda lock ettigim brickime kavusucam sanirim bu hafta icinde. unlock geliyor.

ibirick olsada yemin ediyorum bolddan 10000 kere daha iyi brick. tiksiniyorum bolddan.

yok anacim cidden alin aldirin hisselerim artsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

DoruK said:

2 metreden nasıl düştü?

gymde iken ust kattaki dolaptaydi, oradan raftan aliyim derken kaydi, seramik tabana yapisti icim eridi , sictik dedim aldim elime bir sey yok.

bak acikladimda al aldir hisselerim artsin :)

benimde macbook dusmustu böyle, bildigin seramige cakildi, hemde sahnede calarken baya ehuehe, hicbisey olmadi alete. Ayni anda videoya cekiyodu sahneyi falan, yere duserkenki goruntu var, gerci devrilmeye basladigi anda kapatmis alet kendini ehueh.

Nedicektim neyse, unlock nezamana cikiyomus simdi?
Sosyal ağlarda paylaş

neden 20 kasim yahu ?

http://www.redmondpie.com/pwnagetool-4.1-jailbreak-for-all-ios-4.1-devices-teased-with-screenshot/

habere gore bu hafta cikiyor hersey hazirmis vs. guvenilir kaynak.

20 kasim bir arkadasin 4.2 ciksin sonra unlock edicez soyleminden sonra cikan bir sey ama su haber yalanlar halde.

not : hissem felan yok yahu geyik benimkisi. fanboi ayagina yapiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

hicbir mesajimi editlemeden fail oldugumu bildirmek isterim. kucuk bir noktayi kacirmisim :( 2.10.04 icin unlock yapmiyormus, normal aleti takiyorsunuz 4.01 veya 4.02 sonra bu hirtolar bunu 4.1 yukseltiyorlar ama basebandi 2.10.04 e yukseltmiyorlar bu sekilde de unlock edebiliyorsunuz zaten.

piehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!! !@#!# !#
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar kazanc rekoru apple dan

CUPERTINO, California-October 18, 2010-Apple® today announced financial results for its fiscal 2010 fourth quarter ended September 25, 2010. The Company posted record revenue of $20.34 billion and net quarterly profit of $4.31 billion, or $4.64 per diluted share. These results compare to revenue of $12.21 billion and net quarterly profit of $2.53 billion, or $2.77 per diluted share, in the year-ago quarter. Gross margin was 36.9 percent compared to 41.8 percent in the year-ago quarter. International sales accounted for 57 percent of the quarter's revenue.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...