Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neler Kaçırdım ?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Zamansızlık nedeniyle pek oyun oynayamıyorum. Şu sıralarda ama biraz zamanım olacak ondan dolayı kaçırdığım güzel oyunlara bir dönüş yapayım diyorum.

En son Modern Warfare 2 - Dragon Age döneminde oynamıştım. Şu 6 ayda çıkan sağlam, beğendiğiniz oyunları yazabilirseniz sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Oynadığım veya oynuyacaklarımdan şunlar var:

Bad Company 2 oynadım beğenmedim.
Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City epey zevkliydi tavsiye ederim.
Mass Effect 2 karakterler açısından hoşuma gitmişti.
Assassin's Creed II PS3'te ilk bölümlerini oynadım, gameplay zor geldi ama ilk oyunun tadını biraz daha arttırmışlar gibi.
Tales of Monkey Island son 6 ayda çıkmış herhalde, oynamadıysan onu da tavsiye ederim.
Machinarium biraz daha eski ama oynamadıysan onu da oyna.
Age of Conan: Rise of the Godslayer ek paketi çıktı, eğlenceli yenilikleri var.
Sam & Max'in yeni sezonu çıktı, eski sezonu bitirmediğim için daha başlamadım.
Lead and Gold: Gangs of the Wild West var daha oynamadım ama bu hafta deniycem.
BioShock 2 de fena değildi, ilk oyuna benzer hazırlamışlar.
Divinity II: Ego Draconis var, alternatif olaylara açık zevkli bir RPG. Oyunun bir yerinden itibaren ejderha da oluyorsun.

Bunların dışında, Steam'de bazı eski Sega oyunları satılmaya başladı, Crack Down, Golden Axe felan.
Sosyal ağlarda paylaş

gta4'te beğendiğimiz şehir ortamını ve hikaye anlatımını daha da geliştirmişler.
gta 3-vc-sa'a kıyasla tamamen gerçek bir şehirdeymiş gibi yolculuk yapıyorsun. trafik tıkanıklığı var, saçma sapan sürenler var, senden başka trafik kazası yaratanlar var vs. sanki ankara/istanbul trafiği gibi stress çektiriyor.
gay tony'de bol bol helikopter kullanıyorsun, lost and damned'de bol bol motorsiklet kullanıyorsun.
her oyuna özgü yeni silahlar getirmişler, gay tony'de ayrı, lost and damned'de ayrı silahlar var.
yeni karakterler mevcut ve gta4'teki karakterleri farklı açılardan görebiliyorsun.
senaryolar baya eğlenceli, gta4'teki gibi o senaryolarda olan olayları oyuncuya iyi hissettiriyor.

en önemlisi:
"arab money!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...