Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticikte kalite patlaması

kermit

Öne çıkan mesajlar

yav said:

çok üzülüyom valla yeni nesilden millet şikayet ettiği vakit veya hiç almayacaktık bunları itoğluitler dediği vakit felan

adam gibi bi sistem yapılsaydı keşke üye olmayla ilgili
hani haksız sayılmazsınız da
fake maille üye olunamaması falan lazımdı düşünmek lazımdı bunları
orda da yeni gelen itoğluitleri suçlamak yerine çok sevdiğiniz yıllarca modluk yapmış adamlara sitem etmek lazım değil mi

ben dahil çok tatlı yeni üyeler var çünki :P yeni dediğim işte 2007'de üye olmuşum sizdenim artık demeyin 2005 felan diye :(

ne lan yeni üye gelince de soğutuyorsunuz forumdan. bilmiyoruz sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

olayı öğrendim şimdi de insanlarda had ve sınır kalmamış gerçekten.

2 kuruşluk aklıyla komik olduklarını zannediyolar. ulan insanda hiç mi ahlak olmaz anlamıyorum ben. hiç mi akıl olmaz? yuva çocukları yapar ya hani komik olmak, ortamda popüler olmak için acımasızca saçma sapan aptal saptal şeyler yaparlar. onun gibi birşey işte. yazık annelerine babalarına böyle kalitesiz çocuklar yetiştirmek çok acı.

eski-yeni meselesi de değil bu bence, eski üyeler de eskiliklerine güvenerek son derece rahat davranıyolar ve bu çoğu zaman rahatlıktan çıkıyor.

sonuç olarak ÇOK ayıp olmuş.
kermit böyle kalitesiz insanların kalitesiz saçmalıklarını sallama. sen bu forumun en önemli renklerinden birisin.

abi olay ne? anlatsa ya biri. pm falan atın. ben de merak ettim şimdi. ne olmuş? kim ne yapmış?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...