Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yorum lütfen

Mix

Öne çıkan mesajlar

Cok uzun süre içimde tuttum. Her an, her saniye söylemeyi düşündüm ama kendimi frenledim. ne de olsa birlikte oldugun "biri" vardı...

Hatırlıyor musun bana kız arkadaşın var mı diye sorduğun zamanı? "yok" demiştim. o sırada kalbim nasıl atıyordu bilemessin. Elimi tutsan heyecandan titredigimi anlardın. ardından ben sana sormuştum "senin var mı?" diye. işte o zaman hayatımın en büyük dikkatsizliğini, en ölümcül hatasını yaptım. cevabın "var" idi... şoka girmiştim. sonraki 10 saniye o gürültülü caddede ki hiç bir sesi duymadım. bir şey hariç. sesinin yankısı... yıkıldım.... gözlerim karardı, dünyam karardı, umutlarım karardı. ben karardım...

bir asır sonra (sana göre 1.5 ay oluyor bu) sana olan duygularımı malesef telefonda açtım (mükemmel yüzüne, harika gözlerine bakarak söylemeyi cok isterdim. Ama buluşmak istemedin benimle hiç bir zaman...)
telefonda konusurken o gün aslında "var" degil "vardı" dedigini söyledin. 100 yıl gibi gelen 1.5 ay boyunca aşkımı sana anlatmamamın tek nedeni bir yanlış anlamaydı. bu acı gerçek beni o kadar üzdü ki... ama fazla takmadım. çünkü artık söylemiştim. herşeyi anlattım... hissetigim herşeyi... sonra?
sonra beni ikinci kez öldürdün! yeni başlamış bir birlikteliğinin olduğunu söyledin. içime akıttıgım gözyaşlarım taştı. içimden sanki bir nehir geçiyormuş gibi çalkalanıyorum.

hayatın boyunca aşk acısı cekecegini zanletmiyorum. birazdan sayacagım şeyleri hiçbir zaman yaşamayacaksın. beni çok kanattın. o yüzden ben sana anlatmaya çalışayım.

-sanki bir litre asit yutmuşsun gibi miden sürekli yanar. hiç geçmez...
-hiç birşey yemek istemezsin. en sevdiğin yemekle en nefret ettiğin yemeği ayırt edemezsin
-akşam uyumadan once rüzgar esiyorsa yanakların üşür... ıslak oldugu için
-sabah uyanmadan, daha gözlerin açılmadan, bilincin yerine gelmeden önce hala sevdiğini sayıklıyosundur kafanın içinde. uyurken o kafanın içindeki ses seni uyandırır.
-"belki rüyamda onu görürüm diye" erken yatarsın.
-gözlerini her kapattıgında onu görürsün
-aklına geldigi zaman gözlerin dolar. aklından çıkmadıgı için sürekli gözlerin doludur.
-dokunsalar aglarsın, dokunmasalar zırlarsın. her aklına geldiginde bogazında bişeyler düğümlenir. sürekli onu düşündüğün için günün her saniyesi böyledir.
-aglarsın... durmadan aglarsın... yüzün şişer, dudakların kızarır. gözlerin kıpkırmızı dolaşırsın. gözyaşların senin dış görünüşünün bir parçası olmuştur artık
-herşey üstüne üstüne gelir, sanki seni ezmek isteyen 2 duvar arasında sıkışmışsın gibi hissedersin
-yaşama isteğin gün geçtikçe azalır etrafındaki hiçbir güzelliği göremessin.
-bütün gözlerde ondan bir parça ararsın. hiç birinde bulamassın
-onun için herşeyi göze alabilirsin.
-herşeyin bir sınırı vardır ama aşk bütün sınırları yok eder. korku sınırını, cesaret sınırını, sabır sınırını...

her birlikte oldugun kişiye aşık mı oldun sen ? yoksa aşkı mı arıyordun onlarda ?
sen ne yaparsan yap ömür boyu seni sevecek bir aşığın var...[signature][hline]

[Bu mesaj -Mix- tarafından 06 Ağustos 2004 17:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Seninki yine iyi bide benim halimi düşün
EN sevdiğin kızla ilgili boş anına gelmişş şaçma sapan doğruluk payı olmayan bir şey söylüyorsun ve bu onu duyuyor. Hala o anı düşündükce kendimi kaybediyorum acını çok iyi anlıyorum bende geceleri erken yatıp onu rüyamda görmeye çalıştım ama boş ver bu acı geçmeyecek hala içiim parçalanıyor ama en kötüsü BUNA ALIŞTIM ama sana bir tavsiyem peşini bırakma ben bıraktıktan sonra herşeyden soğudum bu yazdıklarını ona söyle ama kendini acındırma çünkü insan sevdiklerine acımaz[signature][hline]Don't try to live so wise.
Don't cry 'cause you're so right.
Don't dry with fakes or fears,
'Cause you will hate yourself in the end.

Naruto; Akeboshi-Wind
Sosyal ağlarda paylaş

• 19 yıl sonra ...

20 yıl sonra bi güncelleme yapalım mı? Bir şey arıyordum mesajlarda, buna denk geldim :). 

Yukarda ilk postta yazdığım yazının daha kısa bi versiyonunu sevdiğim kıza mektup olarak vermiştim o tarihlerde (2004). Yazmadan evvel sağlık ocağından kan aldırıp 2 tane tüpü kendime alıp mektubu kanımla yazmıştım:). Sonrasında bir şey yaşamadan ilişki hiç başlamadan yarım kaldık.

Ben başka bir uzun ilişkiye geçtim ve 17 yıl o kişiyle birlikte oldum 1 kızım oldu Avustralya'ya yerleştim, o Amerika'ya yerleşti 10 yıl evli kaldı. Bu arada da 2010dan sonra iletişimimiz hiç olmadı. İkimiz de evliliklerimizi bitirdik bi süre önce. Ve geçen sene uzak mesafeden ilişkiye başladık, yakın zamanda hayatlarımızı birleştirmeyi amaçlıyoruz. 

• Like 5
Sosyal ağlarda paylaş

Mixx, 13.04.2024 07:39 tarihinde dedi ki:

20 yıl sonra bi güncelleme yapalım mı? Bir şey arıyordum mesajlarda, buna denk geldim :). 

Yukarda ilk postta yazdığım yazının daha kısa bi versiyonunu sevdiğim kıza mektup olarak vermiştim o tarihlerde (2004). Yazmadan evvel sağlık ocağından kan aldırıp 2 tane tüpü kendime alıp mektubu kanımla yazmıştım:). Sonrasında bir şey yaşamadan ilişki hiç başlamadan yarım kaldık.

Ben başka bir uzun ilişkiye geçtim ve 17 yıl o kişiyle birlikte oldum 1 kızım oldu Avustralya'ya yerleştim, o Amerika'ya yerleşti 10 yıl evli kaldı. Bu arada da 2010dan sonra iletişimimiz hiç olmadı. İkimiz de evliliklerimizi bitirdik bi süre önce. Ve geçen sene uzak mesafeden ilişkiye başladık, yakın zamanda hayatlarımızı birleştirmeyi amaçlıyoruz. 

Sen daha iyisini bilirsin ama yeniden evlenmeden önce aynı evde birkaç yıl yaşamayı düşünsen daha iyi olur gibi. Senin 20 yıl önce tanıdığın kız olmayabilir şuan ki hali

• Like 1
  • Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...