Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ekşi sözlük

Sinbringer

Öne çıkan mesajlar

Abi benim anlamadığım olay da şu, neden insanlar bu internet sitesini bu kadar ciddiye alıyor?

4 yıldır mı ne üyeliğim var 400 tane anca entry e sahibimdir. her başlığı okumak zorunda hissedersen kendini tabii ki saçma bulursun.

her dakika sol frameye refresh atan adamlar var ne gerek var abi, hergün bi sefer giriyorum badilerime bakıyorum ne yazmışlar, benden sonra ne yazılmış diye tamam.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
hesabım hacklendi ve geri alamıyorum resmen. hackleyen kişide benden daha fazla aktif. yani hesabı kullanıyor ve benim mesajlarımı da siliyor. hesabı geri alamıyorum bari uçurulsun diyorum adamlar hic bi şekilde geri dönmüyor. valla dynamick'i falan bu kadar haraşlasam, eah s*ktr git diyip banlerler valla :p
Sosyal ağlarda paylaş

eğer bir toplulukta bir hesap hacklemek fayda getiriyorsa oradan bir halt olmaz. beynim algılamıyor yani lan hani online oyun olsa elin kılıcı +5 tir gözün kalır, heklersin.

nesil primi, rep sahibi olmak, karma kasmak. boş lan. şunlar kalksın adam gibi sözlük yazsınlar aferim diyelim.

sözlükçülerin don renkleri ne abi dünyanın en yararlı entirisini girsen ne olacak oraya?

Sparkcaster said:

ekşisözlük sözlük değil çünkü sözlük rpsi yapan forum

haklı yani.
Sosyal ağlarda paylaş

bir de eskiden böyle küfür edilmezdi. yani edildi mi böyle ne biliyim taşı gediğine koymak için ortaya falan küfür edilirdi. bir paragrafın sonunda falan...

ssg'nin başlığına "uçur beni dııt çocuğu." yazan hatun vardı efsaane.

şimdi entrylerde küfür görmek sıradan bir durum oldu. espritüel bir tarafı da yok yazılan şeylerin. anca ağız dalaşı yapılıyor format dışına çıkmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Son 2/3 senedir artık eski sözlük tadı kalmadı ama yine de düzenlediği zirveler ve festivallerle epey yukarıda duruyor bence. Mesela 25 Haziran'da Maslak Park Orman'da EkşiFest düzenlenecek. 12. yaş zirvesindeki Hilton rezaletinden sonra açık hava çok mantıklı bir fikir. Yazarlar yine yanlarında +1 getirebileceklermiş ama bu sefer Park Orman'da olacağı için içeriye girebilmiş olan +1'lere laf gelmeyecek sanırım :D
Sosyal ağlarda paylaş

küheylan said:

ayrıca dışarıya bilet satışı yok sanırım.

Yok, dışarıdan bilet satışı olmayacak ama biletler yanılmıyorsam MyBilet üzerinden sözlükte verilen kodlarla barkodlu bilete çevrilecek. O yüzden kapıda 12. yaş zirvesindeki gibi kuyruk çilesi olmayacakmış :)

Göreceğiz bakalım bu sefer becerebilecekler mi büyük organizasyonu :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Bilmiyorum da trollşakirtler cemiyeti olma yolunda hızla ilerliyor sayıları çok fazla arttı,büyük can sıkıntısı.Eskiden az ama öz yazılar okurdum şimdi ise çok fazla yazı var ve çoğunun içi boş.

Bende yazarlığımı falan silmiştim,sonra bir ara pişman oldum ama o an ki sinirle iyi bir karar verdiğimi düşünüyorum.

Troll sayısı aşırı fazla.Her gün muhabbetler chp ,akp,mhp, kürt,türk,bdp,pkk onun dışında ki muhabbetlerin çoğunluğunu süperlig muhabbetleri oluşturmakta yani sözlük formatından çıkıp 3.sınıf forum köşelerine dönüşmekte.Yine elbette ki çok güzel yazılar yazan insanlar yok mu ? Var elbette ki ama onun içinde bir yığın trolle ve yığına katlanmaya gerek yok diye düşünmekteyim.
Sosyal ağlarda paylaş

paparnoz said:

Bilmiyorum da trollşakirtler cemiyeti olma yolunda hızla ilerliyor sayıları çok fazla arttı,büyük can sıkıntısı.Eskiden az ama öz yazılar okurdum şimdi ise çok fazla yazı var ve çoğunun içi boş.

Bende yazarlığımı falan silmiştim,sonra bir ara pişman oldum ama o an ki sinirle iyi bir karar verdiğimi düşünüyorum.

benim de yedinci nesil okur hesabım vardı. soren'di nickim. yazar alımı başladığında bir heves yazar olmuştum. bir kaç ay sonra yazılanlarla daha çok içli dışlı olmaya başlayınca hesabımı kapattım. nesiller kalkmış sonradan galiba. eskiden hakikaten kutsal bilgi kaynağıydı ama boktan bi yer oldu ekşi.

evet, boktan diyecek kadar sığ bir adamım. o kadar boktan olmasınlar onlar o zaman. hıh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...