Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İHH İnsani yardım gemisi Gazze yolunda. Yarın sabah -engellenmezse- varıyor.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

O işler biraz zor hatta imkansız şuanda.

En fazla orta doğuda büyük bir çatışma çıkar, araya girilir barış görüşülür vs.

Büyük çapta bir savaşı yıkıcılığından dolayı herhangi bir ülke istemez o kadar da değil.

bkz. 6 gün süren 10 tane arap devletinin israile yenildiği savaş asdlkasdlşkas

ya tağam da o savaşta araplar tankların üzerine çıkıp askeri geçit falan düzenlediler "heyoo biz savaşa gidioz arkamızda ruslar var israili ezicez eyoooo" diye şehir turu yaptılar. israil' de "wtf wtf bomb da mofokas" diyerekten bir avuç uçağıyla bu şirin arapçıkların havaalanlarını falan bombaladı. araplar resmen uçaksız savaştılar o savaşta :D
ama türk ordusunun bu kadar amatör olacağını sanmıyorum bir savaş çıkarsa...
gider vurur geri döner uçaklar öyle zil zurna savaşa gidiyoz diye bi şey yapmazlar heralde

yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

kimse kimseye nuke filan sallayamaz merak etmeyin. bu savas cıkmasından da zor bir ihtimal.

Ya işte Ahmed bi deli İsrail başka deli öbür tarafta Kuzey Kore var o da ayrı deli. Adamlar dünyayı takmıyorlar sanki, ben onlardan korkuyoru. Yoksa aklı başında kimse nükleer savaş çıkartmaz tabi de. İşte 3 büyük troll var dünyada, o korkutucu :D
Sosyal ağlarda paylaş

sharky said:

Fazla savas stratejisi oynuyorsunuz gencler.

Agzinizin sulari akarak savas senaryolari uretiyorsunuz. Bu hic iyi bir sey degil.

savaş isteyen yok abi.

ama olabilir, daha önce medeniyetin beşiği dediğimiz ülkeler kuduz gibi birbirlerine saldırdılar, şimdi dünya çok daha karışık.

Daha önce dedim, olmaz dememeli. İnşallah olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

A Russian-Turkish alliance stretching from the Baltic to the Black Sea presents a new set of problems for American diplomacy. A NATO member in a "strategic partnership" with Russia is contrary to more than a half-century of NATO doctrine. The problem is magnified when the NATO ally becomes an ally of Iran and holds joint military exercises with Syria.

yusuf?
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
aquila said:

herkes israilin yamuğunu bekliyo, ciddi bi salaklık yapsınlar da üstüne binelim diye.

daha ne yamugu olcak be bastan beri dogru yaptiklari bisi yok ki, ustlerine binen tek yuk aldiklari parasal yardim. onca yildir savasta olup da bu kadar zengin olan baska bir ulke ve millet yok dunyada. hic bir sey olmaz israile. kimse savas acip bomba atamaz. onlar da sudan sebepler ile yok orayi burayi bombalar yok pasaportlari calip ajanlar ile suikast duzenlerler...

kinayip dururuz biz de.
Sosyal ağlarda paylaş

1. dünya savaşı ve 2. dünya savaşı zamanında değil dünya, amerikan bankalarındaki paranın yarısı yahudi parasıysa öbür yarısıda arap, çin in markete ihtiyacı var ürettiği malları satmak için, arap dünyasından kimse hiçbir şekilde savaş açmaz
vs
ayrıca atom bombası denen şey sadece 1 savaşta kullanıldı
, şu an birisi kullandığı an bir hafta içinde gerçekten fallout oynuyor oluruz
Sosyal ağlarda paylaş

arap israil savaslari superdir yanniz

adamlar yom kippurda (bilmiyen icin yahudilerin kutsal bir bayrami, TV radyo vs filan kullanmiyor butun gun sinagoglara cekilip ibadet ediyorlar) israil hic beklemezken kac koldan daldi

ondan sonra israil toparliyip karsi taaruza gecince tanklari birakip kactilar

2. dunya savasi fransizlari kadar kotu adamlar adsffds, israil kisa sure icinde saldiranlardan toprak almaya basladi, misir sina yarimadasina tutunamadi hatta israil suveysi gecti kahireye kadar gidiyordu neredeyse savas durmasaydi

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/07/Yom_Kippur_War_map.svg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...