Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Men: First Class (2011)

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az. Her aktiviteyi buradan arkadaşlarınızla yapıyosunuz. Sinema kültürünüz yok. Çizgiroman dünyasını tanıma kültürünüz yok. Süper kahramanları tanıma kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, kahraman çeşitliliğine hazır değilsiniz. Biliyorum diyeniz de tatava. Marvel'in her karakterini biliyorum diyo, ara sokakta bir Civil War okumamıştır mesela. Bilindik spider-man çizgifilmlerini izlemiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

bu tur filmleri ben genelde effectleri icin izlerim guzel yapiyorlar cunki, birde karizma sahneler vardir genelde hep izleyen kisi kendini onun yerine koyar falan filan.

daha izlemedim filmi o yuzden pek ayrintili yorum yapamaycagim fakat bende sabirsizlikla izlemek istiyorum, finaller biterse tabi :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Eh işte fena değil gibi..daha iyisini görmesek tatmin ederdi ama eksik birşeyler vardı filmde..böyle güzel malzemeden daha iyisi çıkabilirdi sanki..aksiyon az,senaryo orta,oyunculuklar orta,bi de yeni mutantlara pek alışamadım..kızda kelebek kanadı var ama agzından alevtopu atıyo ne alaka :)ilk ve son 15 dakikası güzeldi filmin ama gerisi hikayeydi bence :/ bunun yerine x2 yi bir daha izleyin derim
Sosyal ağlarda paylaş

wolwerine filmi wolwerine karakterinin en iyi sergilendiği film bence ; hafızasını kaybettikten sonra kişiliği değiliyor , eskisine göre daha uysal , takım halinde çalışmaya meyilli ve ''kahramanımsı'' oluyor.Öncesinde halbuki gece rüyalarında savaşlarda öldürdüğü adamları görürdü daha karanlık yalnızdı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...