Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Planes of Telara

Zinxen

Öne çıkan mesajlar

Marl0_on said:

riftbladein dmgı düşük kalıyor sanki ya. nightblade denemek istiyorum bir ara, ama 3 soulu da seçtikten sonra onları değiştirebiliyor muyuz bilmiyorum tekrardan aynı questleri yapmak da zor geldi.

alakası bilem yok ben 19 lvla kastım riftblade dpste her daim ilk 3deyim
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende bişi sorucam. bu degisik soullar alınıyo ama puanlama durumu nasıl olucak cap lvl da? yani ben simdi bi necromancer actım ama yanında 2. soul olarak warlock gidiyorum. ancak necromancerı da caplersem puan olarak ne kadarını warlocka verecek puan kalacak mı?

2. bi soruda mesela necro main olarak giderken warlock agacından spells critigi veya dotların hasarını arttıran talentleri aldıgımda bu aynı zamanda necro büyülerimide etkiler mi?:)
Sosyal ağlarda paylaş

hmm. zaten bi agacın en tepesindekini almak 30 puan istiyor ama o agaca full puan vermek de o soulun özel skillerini acıyor. mesela necroda 51 puanda gelen skill gibi. ama ondan vazgecilirse 30 puan yeterli bi agac icin. digerlerinide diger bi soula vermek mümkün gibi. neyse artık denemek lazım.

tel bir agaca full dayanmak mantıklı degil gibi. necro da güzel talentler var ama petler icin geneelde. ancak bunun yanında warlock da da casterın kendisi icin güzel talentler var. vitality-dot dmg artısı-spell crits gibi oldukca iyi talentler var. almak lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Marl0_on said:

black guarddan gelip rogue oynamaya çalışınca olmuyor sanırım.=P

bugün zaten paragon denemeye karar verdim, fena da değilmiş. oyun çıktığında muhtemelen paragon olucam.

aa bu arada riftbladele riftstalker ayrı şeylermiş, karıştırmışım ben.

eheh eet ben riftbladei aldım yanına paragon ve champion ekledim.
spear ataklarla zaten can yakıyosun. range snare ve root da var yanına yaklaştın mı paragonun duel strikeı ile indiriyosun.
buffları da cabası. warrior oynayacak arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim .
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

adamlar stadartda bunu uyguluyor eleman gidip fotograf cekip kenarlarini kirpip nda yi yikabilirde, ya da dedigin gibi windowed da zaten prinscreen tum ekrani aliyor windows ekrani dahil.

normal bir guvenlik sistemi ama gecilmesi cok basit tabii.

abi ama lol yani, adamlar official facebook sayfasında "betaya katılan oyunculardan birisi 1080p kalitesinde oyun içi görüntülerden video hazırlamış yuutuba koymuş. BAKIN GRAFİKLER NE KADAR GÜZEL İZLEYİN" diye yayınlamışlar. bu mu şimdi NDA sdkfjgksjkalkdk
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel bi Chloromancer videosu.
Chloromancer/stormcaller/dominator yapmış .Ben betada Chloromancer/warlock/necromancer denedim.Necro da death dmg based artıran buffla warlock tamamlanıodu. 2 si de death dmg based sonuçta.Ve necro+warlock güzel dot combo sahibi oluosunuz bide pet var. Oda ayaklı dot sayılır.Ayrıca petinizin %10 hpsini alıp mana leech filan yapıosunuz.Peki bunların yanına neden Chloromancer ın ceevabıysa. Warlockda ki life leech + spor güzel health regen sağlıyo. Raid ortamına göre veya duruma görede full Chloromancer yapıp support mage haline dönüşmekde hoş bişi.4. olarakda stormcaller alınırsa tam bi support ve kendine yetebilen bi char haline gelir diye tahmin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

benim hedefim necro/warlock/dominator 4. de chloro. necronun treede ki en son lich formu almalıyım tam benlik:P

necro ve warlockun heal regenleri iyi gibi. hata necroda güzel bi skill var pet dmg vurdukca sen heal oluyosun falan. pvp anlamında pek kestiremiyorum nasıl olur ama sonucta tarz meselesi:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...