Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Planes of Telara

Zinxen

Öne çıkan mesajlar

yahu kayıt olurken hata aliniyor ama genede verification maili geliyor tıklıyorsun tekrar hata aliyorsun bi türlü cözemedim forumlara bakıyorum aynı hatayı alanlarda var cözenlerde var anlamadım. daha siteye kayıt olamiyorsun bide faq yapmışlar bunun için dalgamı geçiyorlar insanlarla lol. sıktı 2dkda nefret ettim
Sosyal ağlarda paylaş

açıkcası söylemek gerekirse patide herhangi bir yeni çıkan veya çıkmak üzere olan oyunu oynayan kişiler o oyun hakkındaki yorumları gayet korkutucu oluyor... nedense riftte gayet yapıcı yorumlar görüyorum, ilk kez karşılaşıyorum desem doğru olur. bu yüzden düşünmeden incilemeden preorder yaptım şimdi classlara bakıyorum ve çıkmasını bekliyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi az evvel event tarzı bişey oldu, farklı farklı yerlerde riftler açıldı, içinden epic monsterlar falan geldi. invasion oldu baya, böyle mapte görünüyor hatta saldırı birlikleri üstümüze doğru geliyor falan, millet onları öldürüp riftlere ulaşıp kapatmaya çalıştı, yarım saat falan sürdü, bildiğin tüylerim diken diken oldu lan gaza falan geldim. bi riftin başında 50 kişi toplanmış gelen epic monsterları öldürmeye çalışıyorlar, raid partyler kuruldu hemen, ben haritanın bi noktasındayım, başka noktasında başka bi rift açılmış, oradakiler o riftten çıkanları öldürürken benim quest logum update oluyor biri daha öldürüldü, bi rift daha kapandı falan diye, oha dedim ya. ilk levellarından keyif aldığım mmo olmamıştı daha önce abi. kanım baya ısındı bu oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...