Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5 aylık kedi tuvalet eğitimi

Red

Öne çıkan mesajlar

ben ikinci sayfada benim rahatsız kedi artık kuma işiyo demiştim ama, hala gazete kağıtlarına işiyomuş karı :) uzun zamandır gitmiyodum eve, bi gittim ki kumun yanında hala gazete kağıtları duruyor. 5 senedir bizimle, ilk zamanlar evde herkes tv falan izlerken yanımıza gelip boş koltuğa işeyip kaçıyodu. en azından onu kesti. ama benim kedinin derdi belli, yavrularıyla aynı kumu paylaşmak istemediğinden işemiyor kuma, mutlaka seninkinin de bi derdi var. pes etme, biz 5 senedir pes etmedik.
Sosyal ağlarda paylaş

5 sene ahahha

abi işte hayvanın dili yokki ben anlamak için herşeyi deniyorum

psikolojik bir problemi var o kesin.aslında evimin 90 metrekare olması problem gibi.hayvanın rahatça sıçabilceği bir ortamı sakinliği oluşturamuyorum

yani birşey onu strese sokuyor ama çözücem :)
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

yer beğenmiyor yapcak birşey yok

mesela suan yaptıgı bir kuytu var.oraya yapıyor 2 gündür.kap koydum oraya fakat kum yok içinde 1-2 gazte parçası var

orayı beğendi mesela

bakalım :)

Hah bir olayı anımsattı bu . Dayımların bahçesinede gelincik sıçıp duruyordu. Evde biraz ağaçlık. İncir,kiraz yiyor heralde (bokunda çekirdekleri cıkıyormuş ) Bir türlü kurtulamadılar hayvandan. Gündüz ortalarda olmuyor zaten gece geliyor. Sıçtığı yerde hep aynı yer. Dayım'da gazete koyuyordu her gün aynı noktaya ,alıp çöpe atıyorlardı artık :)
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şöyle bir gelişme var

yatak odalarından birinde bi kuytu var.büyük kum kapları girmiyor ama bizde ufak kap vardı.ztn günde 1 kere kaka ypaıyor hayvan

kabı oraya koydum ve gazetede parçaları koydum içine.oraya yapıyor artık

kum koymayı dendim.kum koyunca hemen çiş yapıyor.o yuzden gazte ile devam ediyorum

eetrafa sıçmasından iyidir.hayvan mermere sıça sıça düz yere sıçmaya alıstı herhalde.kuma yapamıyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

oldun said:

bizdeki gayet kuma yapıyor bildigin kedi hopluyor zıplıyor ne bilem kafasını duvara vuruyor hatta tuvalet yaparken bakarsan utanıyor

abi benim kedi adamın suratına baka baka sıçabiliyor , inanılmaz rahat bir hayvan hiç edep adap yok :D tuvalette karşılıklı bile sıçtığımızı biliyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kedinin aynısından (görüntüsü tamamen aynı yalnız bizimki dişi) bizde var (resmimi bir ara koyarım). Büyük ihtimalle kardeştirler. İşin tuafı bizim kedimiz kumuna kakasını yapmaya alışmış iken aniden huy değiştirdi kakasını kumunun hemen yanına yapmaya başladı ve ben bu durumla ilgili arama yaptığımda bu başlığı buldum.Bunların ailecek bir sorunları var galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...