Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doom 3 çıktI. [AyrıntıLı bilgi için]

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

Ya beyler oyun kesin cikti di mi hayatimin sayili orijinal oyunlarindan biri olacak cunku ama burda amerikada bulamadim oyunu bi magzada ayirtabilirsiniz felan diyodu bi suru elektronik esya satan magza gezdim(yani oyun cd si felan var tabi) bulamadim.

Alakasiz Not: Burda playstation2 Xbox game cube gibi konsollar sadece 150 dolar valla oyunlar turkiyede ucuz olsa/bulunsa alacaktim.[signature][hline]Get Up, Stand Up, stand up for your right Get Up, Stand Up, don't give up the fight
[Bob Marley]
Ben!!!(Ünlemlere de bak)
Cd- kafası karışıkken bir şeyler demeye çalışmış:
Yok asabah sabah kafamız sazten uçmuş o açıdan şey var bi de yani ben saşmalıyorum gene

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chuckie, 06 Ağustos 2004 03:45 tarihinde demiş ki:
internetten driverını indirdim oyunu çalıştırmayı başardım midiumda oynuyorum gerçi anca ama azimliyim oyun beni germeyi başardı helal olsun adamlara

nası bi driver çektin ?
neyin driverı ?[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GM-Newbie, 02 Ağustos 2004 17:18 tarihinde demiş ki:
DOOM 3 Hilesi

waybe hemen hileside çıktı :-)

Bring the console up with [~] and type the following codes in to blow
the monsters back to hell:)

Note: In case the [~] wouldn't work - to bring down the console try to press: [control] + [alt] + [~] (thanks Jamiek)

Demissinde console acilmiorki :) .. yok benim kalbim o kadar guclu deil karsimda yaratik yada zombie gelirken mermi kalmadimi dayanamiorum...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReD_DoG, 06 Ağustos 2004 15:14 tarihinde demiş ki:
verdiin sitede 256mb radeon 9800 se ye 149$+kdv yazmış dorumu bu acaba çok ucuz deilmi

çünkü dandik kart..

ultra high'da iyi performansla oynamak için 512mb'lik ekran kartı gerekeceği yazmış, henüz öyle bir makine yok.. :-p[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamda ~ isaretini basamiorum oyunda. ctrl demisler ve sizde diorsunuz ctrl+alt+~ ama ben ctrl ye her basisimda ates edioruım oyunda..
Konsolu acamiyorum kisaca[signature][hline][spo=sikayet] Adminler N"eden web sitelerini update yapmiyoruz?" sorusuna = "Paticikteki WEB sitelerinin yasar hala gelmesi icin motivasyon , yonlendırme ve dahada onemlisi insanlarin ilgisi gerekmektedir." cevabini vermişler.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arkansis, 06 Ağustos 2004 10:46 tarihinde demiş ki:
said:
Chuckie, 06 Ağustos 2004 03:45 tarihinde demiş ki:
internetten driverını indirdim oyunu çalıştırmayı başardım midiumda oynuyorum gerçi anca ama azimliyim oyun beni germeyi başardı helal olsun adamlara

nası bi driver çektin ?
neyin driverı ?

nvidianın ya da geforce un (gerçi ikiside aynı sayfayı açıyor) offical sitesine girersen orda 20 mb lık bi driver var onu indir sorunsuz çalıştırıyor bi pencere çıkacak karşına downloads ı açında üstte step1 step 2 step 3 var ordan ayarlayacan bilgisayarına göre felan sora indirecen mutlu olacan eğer bulamazsan tekrar bulayım adresi yazarım bi sn[signature][hline]Something Strange In The Neighbourhood Who You Gonna Call???
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...