Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amerikalılarla ilgili bir video vardı?

Thugsta

Öne çıkan mesajlar

Bir video arıyordum yanlış yere açtıysam affola.

Herkes biliyordu şu Mısır piramitleri Türkiyeden kaçırıldı videosunu.Buna benzer bir video da vardı Amerikan versionu. (o kadar eski değil görüntü kalitesi iyidi)

Bir programda(haber programı da olabilir) adamlar sokağa çıkıyorlar ve Amerikalılara çeşitli sorular soruyorlar.Sanırım afganistan nerdeydi harita üzerinde , Kentucky Fried Chicken hangi eyaletten gelmedir falan filan diye millet de saçmalıyordu.

Hatırlayan varmıdır böyle bişeyler?
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Peh bence pek objektif değil gibi. Belki 100 kişiye sormuşlardır bu soruları en aptal cevap veren 10 kişiyi çıkarmışlardır. Geri kalan doğru cevap veren 90 kişiyi es geçmişlerdir. Nasılsa haber değeri yok 90 kişinin.

Yani umuyorum :P.

genelde bi salaklıkları olduğu gerçek, adamların zekalarını belçikalıların 15yaşında ki öğrenci grubuna denk geldiğini gösteren bi çalışma anımsıyorum mesela.. başka çalışmalar da görmüştüm..

büyük ihtimalle beslenme kaynaklı bi olay bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ehunekel said:

Biz bunun aynısını ödev için Türkiye'de çekmiştik. Çıkan sonuçlara bakılırsa durum pek farklı değil.

Biraz daha bahsetsene ne gibi sorular kimlere sorudnuz vs. Yani sokakdan random secdiniz herhalde. Birde biraz sonuçlar hakkında birşeyler yazarsan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...