Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fatura Saçmalığı

Prawler

Öne çıkan mesajlar

Bi şeyin de düzgün olsun be TTNET
Adamlar daha bana ADSL in faturasını yollamışlar, son gün geçeli 4 gün olmuş, bi de ben koşturacam onların peşlerinde fatura için.

Allah'ım sana şükrediyorum bize dünya telekom lideri TÜRK TELEKOM'u suınduğun için..
Adamlar hem Fatura yollamıyorlar, hem de hattı kesçeklerini söylüyorlar arayıp..
YA SABIR
SİNİRLENMEMEK LAZIM YOK YOK!![signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

bak ne güzel internet imkanın var
ordan öde hiç uğraşma fatura bilmemne ile
artık faturaların yüzünü görmüyorum mesela ben[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de otomatik ödeme talimati vermek için faturayla bi numara geliyor onu öğrenmek lazım[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..

Sosyal ağlarda paylaş

şimdi öğrenmiş oldun işte :)
bundan sorakiler için en azından harekete geçersin

bu adamlara güvenmemeyi uzun zaman önce öğrendim, ttnet aboneliğimin bittiğine dair email kurban bayramının ortasında gelmişti, yenileyemedim tatil olduğu için, bayram sonrasında gittiğimde de o bi kere iptal olmuş yeni email hesabı vs almanız gerek demişlerdi[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

bu telekom aşmış bişey ben bağlanamıyorum diye arıza kaydı bıraktım , ertesi gün öğrendim ki hızım yavaş diye arıza kaydı almışlar
[signature][hline]i've seen what i was - i know what i'll be
i've seen it all - there is no more to see!

[Bu mesaj Phlox tarafından 07 Ağustos 2004 19:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

öyle diyorsunuz ama geçen ay yeni 1 telefon hattı bağlattım,sözleşmeyi yaptım ertesi gün geldiler bağlamaya.tamam hadi bu normal diyelim.ondan sonra 1 problem daha oldu aynı hat için,kesildi mi nedir neyse cumartesi akşam 5-6 gibi arızaya telefonumu bıraktım ertesi gün,pazar sabahı kapı çaldı saat 9 buçuk da,kimooo dedim arızaaa dedi..o anda yere yıkıldım ztn :)[signature][hline]Norton_Antor, 04 Ağustos 2004 04:11 tarihinde megadeth'in son albümü the system has failed hakkında konuşurken demiş ki:
windows konulu bir albüm galiba:)
Sosyal ağlarda paylaş

sen başka ülkede olmadığına emin misin seperate?[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

hmm benim bildiğim telekom adsl modem kitapcığında service providerınız vereceği ayarlar olan şeyleri sormak içinaradığınızda,bu ayarları seiz vereckmisniz diyince
-KİM DİYO ÖLE ŞEYLERİ
diye azarlar

benim bildiğim tlekomun servis hattı modemimde kırmızı ışığın yanıp yanmadıını sorar,kırmızı bir ışık olmadığını söyleyince İMKANSIZ,DOĞRU BİLMİYOSUN SEN" diye azarlar,sonra bi poğ yapamıyıp,sonra bakarız diyip teli kapatır.

MAAAAAY HEEEEEAD ENTEEEEEEEEAAAAAR TO TELEKOOOOOOOOOMM[signature][hline]HitPoints-50
Skill-Unarmed
Location-Junktown
Weapons-n/a
Sosyal ağlarda paylaş

agalar turkiyedeyim, telekomda super tanıdıklarım var her boku istedigim zaman yaptırıyorum vs..
işte ne boktan bişe yani torpil olayı ama naapcan madem bole bi ulkedeyiz kuralına gore yaşican hesabi.[signature][hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe şey süper ya, geçen gün olmuştu bana, anlatmıştım forumlarda da..

aradım kablonet'i. (merkezdeki oluyor herhalde)
bla bla bla onu çıkardı söktürdü çıkardı taktırdı..
sonra hat kesildi.
bir daha aradım.
"destek hizmet bedelini ödememişsiniz, size yardım edemiycez"
-ama ama nasıl olur, ödedik biz parayı, temmuz'u da bugün ödüycektik zaten..
"valla burda gözükmüyor, haziran ve temmuz ödememişsiniz gözüküyor, hattınızda bozukluk var, ama parayı ödeyene kadar yardım etmiycez"
-durun faturayı bulayım.
"bulunca siz bizi arayın"
-eh peki.

ertesi gün bizim burdaki kablonet'e gittiğimde öğrenirim ki,
meğersem haziraninkini ödemişimdir, ancak adamlar yanlış yere baktığından, fatura ödenmemiş gibi zannetmişler.

eh, anca Türkiye'de olur..

Turk Telekom, Kablonet.. hepsi aynı soyun... (devamını getiremiycem)[signature][hline]iyi adam kötü adam çirkin adam

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 08 Ağustos 2004 00:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...