Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Sigil'de Cinayet

tunca

Öne çıkan mesajlar

abi denize gidiyorum dedim fırsattan istifade bana wagon yapmışsınız
yapmak istiyorsanız yapın tabi bu sayede aranızdakı mafyaları bulucam elbet
neyse suan arkadaslardayım eve dondugum zaman bi inceleme yapıp linç edilmeden bisyler birakmaya çalısırım en azından geride

sizde takılın wagoncu mafyalar, yakalarım elbet nosfeyi yakaladıgım gibi
Sosyal ağlarda paylaş

vagoncuların çoğu ya mafya ya da noob.. daha elde kanıt yokken oyuna katkıda bulunan birine niye çullanıyorsunuz ya..

oyumu değiştirmiyorum walla..

tunca.. eğer oyun tıkanırsa deadline koyarsın en kötü.. deadline'da oy çoğunluğu kimde ise o kesilir.. eşitlik varsa da ya kimse kesilmez ya da çoğunluğa ilk ulaşan linç edilir.. sen karar verirsin işte ama genelde patideki oyunlarda deadline'a pek gerek kalmıyor..
Sosyal ağlarda paylaş

durum o kadar kötü ki yazacak hiçbir şey bulamıyorum. ortada ne bir ipucu ne de kanıt var. ilk günler hep böyledir zaten. bir hedef seçip onunla şansımızı denemekten başka hiçbir şansımız yok sanki. spesifik birinden de şüphelenemiyorum fakat herkes mafyaymış gibi geliyor :D

linç oyu vermiyorum şimdilik. bir yol gösteren filan olursa ya da bir şeyler ortaya çıkarsa kullanacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sixoms said:

#linç oyu: Smoke

ismi çok geçenlerin birkaçından şüphelenmedim değil ama smoke a veriyorum ben oyumu. şimdiye kadar 3 mesaj atmış. oyuna geç ve geyik bi mesaj atıp sonra da hemen topluluğu desteklemek mafyamsı bi hareket gibi geldi bana.

Toplulukları desteklemek ne ya?
Linç oyu bile vermiyorum kimseden şüphelenmediğim için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...