Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Sigil'de Cinayet

tunca

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

o değil krusty benim yanlış olduğumu söylüyordu tam açıklayacakken ağzını kırdılar :/

krstinin ne demek üzere olduğunu tahmin eden var mı?

Krusty nin demek istedigi ozel rolü olan dedektif vb de olabilir bu geceyi uzatan kisi bence.ama yinede namelessin savunmasida bi garip.bence nameless mafya
Sosyal ağlarda paylaş

alla alla ben hem ofisten hem de evden girdim kaç kere. hatta tunca'ya bir şey oldu da gece olmuyor sandım. vay ak forumlarına bile yazacaktım o derece sadf hatta wow'a tekrar başlamış olduğum halde tek unutmadığım forumu f5'lemek oldu dsfg

bana göre şüpheli Lancelion'dur tekrar belirtiyim. iki mesaj önce nedenini de yazdım
Sosyal ağlarda paylaş

Bittus said:

Abilify'ın mesajlar dikkat çekici evet ama oyunu arada bir takip eden bir townie de olabilir (ki bana öyle geliyor)

oyu ona kullanmak konusunda emin değilim o yüzden.

Bittus abilify i savunmus gecmiste. Linc oyumu veriyorum. Bu arada özel rolümü de aciklamak zorundayim. Benim oylarim 2 oy yerine geciyor. Gecen tur aciklamadim cunku dedektifin ortaya cikacagini, dolayisiyla doktorun onu koruyacagini dusundum. Boylece mafyalar direk beni oldurecekti. Su an doktordan rica ediyorum beni korusun. Olursem de sorun degil bunaldim pasif oynamaktan en azindan oyun acilir. Hem belki 2 mafya grubu beni infaz eder de bir townie kurtulmus olur.
linc oyu: bittus(2x)
Sosyal ağlarda paylaş

olivies egoyagmurun soyledigi sey onun townie oldugunu direk kanitliyor zaten
ona karsi linç oyu vererek sende kendini gosterdin hemen
soyledigi sey dogruysa kesin townie
soyledigi seyin dogru olup olmadiginida ilk linçimizde ogrenebilecekken direk saldirman, arti hiçbirsey soylemeden yapman bunu
gg haci, mantikli bi açiklama bulana kadar suphelisin
zaten inaktiflerden birisin listedeki
linç oyu:olivies
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...