Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Sigil'de Cinayet

tunca

Öne çıkan mesajlar

çok güzel.. ilk dakikalardan geyiğe vurun da mafyalar cirit atsın daha önce yaşandığı gibi..

linç oyu: cenx

Spyro said:
ilk mesajımda linç oyu atmamın sebebi de bu tür oy çoğunluğu gerektiren bir oyunda elle tutulur bazı konuşmaların yapılmasına sebebiyet vermeye çalışmak.. ne de olsa şu an kullanacağımız hiçbir şey yok.. o yüzden, random bir oy atarak biraz hareket getirmeyi amaçlıyorum..

aslında attığım oy tam olarak random sayılmaz.. oyun başlayalı çok kısa bir zaman oldu ama yine de henüz hiç postu olmayanlardan birini seçtim.. konuşmaların gidişatına veya oy verdiğim şahsın açıklamalarına göre değiştirebilirim tabi..

hemen "omg mafya bu adam.. linç oyu vermiş direkt.." diye saldırmayın pls..

bir daha anlatmaya üşendim.. ilk turdan kaza kurşununa kurban gitmeyelim..
Sosyal ağlarda paylaş

abi cenx ilk linç kurbanligina alisik zaten vurun kopee
ama ben senin gorusune katilmiyorum
tamam linç vagonu olusturmak oyuna heyecan katiyo ama bunun yaninda ilk izlenimleride çok yipratiyo. Bak mesela cenx birçok insan için supheli durumda suanda senin verdigin oy yuzunden. Neden? Çunku sen tecrubelisin ve mesaj atmamis kisilerden birini seçerek basladim diyince bile kotu bir izlenim olusuyo o kisi uzerinde.
yada ben abartiorm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Portal aktive edildiğinde orda olduğunu farketmediğiniz, kaldırımları tamir etmekte olan bir dabus'u da
beraberinizde götürdünüz. Dabus'lar Sigil'de ki en güçlü varlık olan sessiz ama her zaman orada olduğu
bilinen Lady of Pain'in hizmetkarları. Tek görevleri şehri tamir ve restore etmek. Dabuslar iletişim kurmak için kafaların'ın üzerinde oluşturdukları imgeleri kullanırlar, konuşamazlar.

şuna göre ShadowFury bir dabus ama ne demek istediğini anlayabilmiş değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...