Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir devir kapandı (tabi ki benim için): yeni araç alımı!

paramecium

Öne çıkan mesajlar

abi evet servislere özelikle "müşteriyi deli edin sokabildiğiniz kadar sokun" diyorlar herhalde..

ben renault servise arabayı bıraktığımda (resmi yetkili servisi) adamlar telefon edip nerede ne kusur olduğunu kaç paraya mal oalcağını ve aciliyet sırasını söylüyorlar ve sadece istediklerimi yapıyorlar.. mesela marş motorum gidikmiş benim 350 tl sıkışmış araya diyalog şu;

-bu beni ne kadar daha götürür peki?
+belli olmaz aldığınız günün akşamına da yolda kalabilir, saatine de yolda kalabilir belki aylarca götürebilir
-o zaman usta yolda kalrısam da yol servisini ararım zaten uzak yola gidecek değilim çektirirm arabayı
+tamamdır jant kapaklarını napalım?
-kalsın onar yakında kendielri düşer
+eheremehere
-eheremehere

Maltepe ASF servis

vw a bırakıyoruz arbayı peki ne oluyor.. hani değişmesine gerek olmayan herşeyi değşitiriyorlar.. 1400 tl fatura kesiyorlar.. gel de vw al şimdi.. hadi aldın.. gelde yetkli servise götr şimdi.. sonra ağlıyorlar "özel servislere götürmeyin yetkili servise gtirin" diye.. anamızı bıraksak napacaklar belli değil bu heriflerin
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

A4 allroad çok hoşuma gitmişti. Fakat 59bin € fiyatı görünce insan 'haddi lenn' diyiveriyor. Resmen 1/3 fiyatına bu aracı aldım. Benden önceki sahibi yetkili servise götürmüş, ben de bildik ve güvendik özel servis ile devam edeceğim. Parça dert değil, servis dert değil ;) Tabi nerede o performans, yol tutuş ve malzeme kalitesi :( Hâlâ kuytu noktalarda tasarım ve kalite zayıf. Amaca hizmet ediyor mu; evet ama biraz daha kaliteli dursa fena mı olurdu.

Dediğim gibi; ileride yurtdışında bir yaşam kurmaya karar verirsem Audi düşünürüm :P TR pazarında kazdan beter durumdayız.

Çocuk da olunca otomobile para vermektense, o fark ile tatil ve diğer ihtiyaçları/zevkleri giderip/tatmin ederim daha iyi diye düşünüyorum. Stereo anfi bakıyordum, ona odaklanacağım şimdi :D

Bizim orada çocuklar top oynarken yeni (birkaç aylık) bir araca(Mercedes E) abandıkları top geldi. Kapıda kocaman bir göçük. Şimdi sigorta karşılasa ne yazar. Sonuçta sokağa terk ettiğimiz birşey.

Not: Züğürt tesellisi bile yapıyorum arada kendime ama sayenizde bu geçiş hiç kolay olmuyor :P

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Selam,

TR sınırlarında 1.9dci motor Scenic için yok, tek şansın 1.5dci 105HP'lik motor :( 1.9dci veya 2.0dci sadece Espace için var ve fiyatı oldukça farklı.

Biraz zayıf kalıyor motor ama oldukça ekonomik. Benim için tek şikayet noktası 6. vitesin aldığım otomobilde olmaması. Otoyol kullanımında biraz şikayetim oluyor.

Evet, tam bir aile arabası; sportiflik -3 mertebesinde :P

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...